řešíte plísně

S likvidací plísní se spolehněte na profesionální chemii

S kamarádkou…

S kamarádkou provozujeme kroužek pro děti, konkrétně kreslení a malování a obě nás to moc baví. Ale i tato práce s sebou samozřejmě přináší nějaké ty starosti. Ale bohužel, jednou se nám v rohu místnosti začala tvořit plíseň. Byly jsme z toho dost špatné a museli jsme kroužek dočasně uzavřít, dokud se nám nepovedlo to odstranit. Sami určitě víte, že může způsobovat řadu kožních onemocnění a způsobovat problémy dýchacích cest, dokonce může způsobovat nepříjemné infekce. Takže to muselo ze zdi co nejdříve zmizet, aby to děti nijak nepostihlo. Jenže jsme s tím nic nezmohly, takže jsem si na internetu začala něco o tvorbě plísní hledat. A dozvěděla jsem se, že mezi jednotlivými místnostmi by neměl být teplotní rozdíl vyšší, jak 4 oC. Když chcete mít například v ložnici teplotu krátkodobě (přes noc) nižší, je nutno mít zavřené dveře do ložnice a zabránit tak nárazovému vnikání teplého vzduchu (teplý vzduch obsahuje více vlhkosti) do ložnice.

Mohlo by…

Mohlo by docházet ke kondenzaci vzdušné vlhkosti teplého vzduchu na chladném povrchu v ložnici. Ale toto je možné opravdu krátkodobě, protože jakmile by častěji vlétal teplý vzduch po otevření dveří do ložnice, začala by se na chladných zdech hromadit zkondenzovaná vodní pára a mohla by se vám tak utvořit plíseň. Jistě, u nás se sice nejednalo přímo o ložnici, ale mohl zde být problém právě v již zmíněném teplotním rozdílu. Takže jsme asi objevily příčinu, ale bylo potřeba najít i řešení. Takže jsme začali hledat na internetu a našli jsme úklidovou firmu, která realizuje službu likvidaci plísní, na kterou byly jen kladné recenze. Nechtěla jsem se obrátit na někoho, u koho by někdo neměl dobrou zkušenost, ale tato firma měla tak dobré ohlasy, že jsme skončili s hledáním a obrátili se rovnou na ně. Takže pokud řešíte plísně, obraťte se na profesionály.

Zaměstnanci…

Zaměstnanci zdi nejprve mechanicky očistili a použili dezinfekční prostředek a zamalovali barvou a vše nechali proschnout do druhého dne. Po odstranění nečistot poté dali nátěr proti plísním LSG , který pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas. Po zaschnutí vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření. A od té doby máme od plísně pokoj, takže jsme byli rádi, že jsme se obrátili právě na ně. Byly jsme s nimi moc spokojení, takže je můžeme pouze všem doporučit. A působí po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku, takže je vidět, že má velice široké pole působnosti. A nabízí celou další řadu úklidových služeb, takže až zase budeme něco potřebovat, určitě se na nikoho jiného obracet nebudeme. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

Related Post

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *