Koberce, čištění Ostrava

Strojová metoda pomocí rotačního kotouče je největší eso na čištění koberců

Pokud…

Pokud uvažujete, že si necháte vyčistit koberce od nějaké úklidové firmy, tak vám doporučuju, abyste si tuto službu neobjednávali u firmy, která používá extrakční metodu čištění. Protože věřte mi, to je pouhé vyhazování peněz z okna. Funguje totiž na tom principu, že se do koberce vstříkne chemie, a to opravdu jen na krátkou chvíli, takže se nedostane do hloubky, nestačí na špínu vůbec zapůsobit a koberec pak pořádně nevyčistí. A nejhorší na tom je, že jakmile koberec uschne, tak na koberci zůstanou fleky. Alespoň to tvrdila spousta lidí na internetu. Hledala jsem totiž nějakou firmu na čištění koberců a všichni psali, že extrakčnímu čištění je lepší se vyhnout. Já si koberec zašpinila od mokré hlíny. Zalívala jsem květiny a omylem jsem to přelila a spolu s vodou vytekla i hlína. A protože mám v obýváku světlý koberec, bylo to opravdu hodně vidět. A já místo toho, abych to nechala uschnout, a pak vysála, začala jsem to drhnout.

A nakonec…

A nakonec se mi zalíbila společnost Koberce, čištění Ostrava , protože měla opravdu dobré ohlasy. Sice lidi psali, že jsou o něco dražší, ale to mi nevadilo, protože pokud jsem měla alespoň nějakou záruku, že to nedopadne katastrofou jak tehdy u nás ve firmě, tak si za to raději připlatím. Používají totiž kotoučovou metodu, která dneska patří k těm nejlepším metodám čištění koberců. Tak jsme jim zavolali a dobrý dojem na mě udělali už hned po telefonu. Vše nám bylo po telefonu vysvětleno, jak probíhá jejich práce, co používají za metodu k čistění koberců a další podrobnosti, takže jsme měli jistotu, že o extrakční metodu opravdu nepůjde. Domluvili jsme se na termínu a byli zvědaví. Přijeli přesně na čas, dům si prošli a prohlédli a hned potom se pustili do práce.

Začali…

Začali zanášet speciálně namíchanou chemii do hlubších struktur koberce, aby účinně zapůsobila. Nechali ji tam nějakou dobu, pak koberec vykartáčovali kotoučovým strojem, aby se nečistoty dostaly na povrch, koberce vydezinfikovali a zbavili roztočů. Především jim navrátili původní barvu i vzhled, bez jakýkoliv fleků či šmouh. Toho dosáhli jejich vysavačem, který nejen vytáhne z koberce veškerou špínu, ale i vlasy koberce hezky nadzvedne, takže koberec potom vypadá jako nový a krásně prokoukne. Koberce tak byly jako nové a já byla maximálně spokojená, takže tuto firmu můžu jedině doporučit. Zaměstnanci byli navíc velice milí a moc dobře se mi s nimi spolupracovalo, takže opravdu vůči nim nemám jedinou výtku. Tato firma nabízí i čištění podlah a čištění fasád, mytí oken a výloh a odstraňování plísní  a graffiti. A to vše realizují nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

Related Post

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *