Plzeň čištění, fasády a plísně

Hledáte něco, co by vám vyčistilo vaši fasádu?

Hledáte…

Hledáte specialisty na čištění fasád? Tak se obraťte na Plzeň čištění, fasády a plísně.  Protože s čištěním fasád je to opravdu kříž. Městský spad se na nich usadí raz dva, a poté už stačí málo, aby se vám ta udělala i ta otravná plíseň. A to se pak čistí už opravdu složitě. Není moc rozumné se pokoušet to vyčistit vlastními silami. My si to sami vyzkoušeli, protože jsme potřebovali vyčistit fasádu naší prodejny se sypanými čaji a kávou. A tak jsme si o tom začali něco zjišťovat. A našla jsem o tom hodně informací. Dnes se prakticky na všech zateplených fasádách asi cca po 6 letech objevují na severních a západních stranách fleky mapy černých plísní, které vypadají jako nečistoty a usazený prach. A většinou po deseti letech se plíseň udělá prakticky každému. A nám se udělala na fasádě naší pošty.

Pro řešení…

Pro řešení problému, jak se těchto nežádoucích nečistot zbavit, je revoluční nátěr LSG – nátěr proti plísním, který napadené zdi tohoto problému zaručeně zbaví. Antimikrobiální působení LSG je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. Již velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem LSG  nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky šanci přežít. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Po zaschnutí má povrch tvořený nátěrem LSG iontový náboj, který při přiblížení buňky mikroorganismu začne vytvářet s důležitými ionty v buněčné stěně mikroorganismu iontové můstky. Touto interakcí dochází k oslabení pevnosti buněčné stěny mikroorganismu na úroveň, kdy už není schopná udržet nitrobuněčný tlak.

V tento…

V tento okamžik dochází k protržení buněčné stěny. Díky tomu LSG trvale chrání sebe a tím i ošetřený povrch proti napadení mikroorganismy. U buněk vyšších organismů k tomuto jevu nedochází a zůstávají tak při kontaktu nepoškozeny. Působení zároveň není reaktivní, takže nedochází ke snížení aktivity v exponovaných místech. Přípravky jsou ekologické s trvalou funkcí. Aplikační jednoduchost, cena, snadná údržba a široké spektrum možností užití činí z přípravků LSG moderní a efektivní řešení v ochraně proti napadení plísněmi, bakteriemi, houbami nebo kvasinkami. Pro více informací se podívejte na jejich internetové stránky, určitě tam najdete vše, co byste mohli potřebovat. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *