vlhkost vzduchu a tvorba plísně na fasádě

Stop plísním

Jsem…

Jsem majitelem menší cestovní kanceláře a naskytl se nám menší či spíše větší problém a tím je vlhkost vzduchu a tvorba plísně na fasádě naší kanceláře. Bylo potřeba i odstranit, teď otázka jestli vlastními silami nebo ne. Nakonec jsem se rozhodl, že na to nechám najmout úklidovou firmu. Ale s žádnou jsem doposud neměl žádné zkušenosti a nikdo z mých podřízených také ne, tak jsem byl odkázaný pouze na recenze na internetu. Nechtěl jsem někoho, aniž bych si ověřil, že odvádí dobrou práci. A po přečtení několika fór a narazil na úklidovou firmu. Jejich zaměstnanci pracují s nátěrem LSG. Na naše místa napadené plísní nanesli běžný desinfekční prostředek. Po odstranění nečistot a biotického napadení poté dali LGS. Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky vůbec žádnou šanci přežít.

Pro buňky…

Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný, takže si nemusíte dělat starosti s tím, že by byl pro vás nějak škodlivý. Nátěr uzavře fasádu tak, že vlhkost, spady, organické usazeniny, tvorba plísní a jiné povětrnostní nálety nebudou mít možnost do fasády proniknout, výhodou tohoto nátěru je také to, že výrazně prodlouží životnost a barevnou stálost fasádního nátěru. Životnost nátěru se pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. V další omezené míře bude fungovat cca do 12 let. Vypadalo to opravdu spolehlivě, tak jsem jim zavolal a domluvil se s nimi na termínu, kdy bude práce probíhat a na dalších detailech. Byli jsme rádi, že neměli problém přijet o víkendu. V domluvený den přijeli a pustili se do toho. Zaměstnanci byli velice milí a prozradili mi, že plíseň se nejčastěji vyskytuje na zateplených fasádách a na severních stranách zdí je výskyt plísní, bakterií, hub a kvasinek nejčastější.

Plísně…

Plísně se mnohdy tvoří i z vnitřních stran zateplených domů. Nátěr LSG je právě jednou z nejlepších zbraní proti plísni. Dá se aplikovat na vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály.  Za mě mohu tuto společnost všem jedině doporučit, protože úklidových firem je spousta a najít mezi nimi tu, která skutečně odvede kvalitní práci, není snadné, protože jich je na trhu hodně. A ne každá nabízí takové kvalitní služby jako tato. Dále bych chtěl také vyzdvihnout chování zaměstnanců – byli velice milí a ochotní a byla s nimi efektní domluva. To je jeden z dalších faktorů, proč tuto firmu musím doporučit, protože s tak ochotným a profesionálním přístupem jsem se dosud nesetkal a zaslouží si být pochválen. Doporučuji jejich služby, budete určitě spokojeni. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *