Čištění plísně z fasád Brno

Spolu s nátěrem LSG ž nikdy nebudete mít s vaší fasádou nikdy žádné problémy

Vlastním…

Vlastním táborový areál, kde máme několik chatek. A všimla jsem si, že fasáda chatek už nevypadal úplně nejlíp, tak bylo třeba s tím něco udělat. Ale můj úklidový personál řekl, že s těmi čisticími prostředky, co mají k dispozici, to určitě nevyčistí. Takže bylo potřeba si udělat menší průzkum, abych přišla na to, jak se o to konečně postarat. Tak jsem si o tom i něco četla, a potom, co jsem brouzdala na internetu, tak i podle rad lidí jsem prostě došla k závěru, že bude nejlepší se obrátit na profesionály. Tak jsem se rozhodla obrátit na Čištění plísně z fasád Brno, kterou na diskusních fórech všichni moc vychvalovali. A musím říct, že se ta investice vyplatila. A jejich nátěr LSG je skutečný zázrak a díky němu mám od plísní pokoj. A proto bych se o něm chtěla více rozepsat. Je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení.

Na povrchu…

Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky žádnou šanci přežít. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Životnost nátěru se pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. V další omezené míře bude fungovat cca do 10 let. Garantovaná záruka je 2 roky. LSG-nátěr proti plísním je nejúčinnější prostředek k trvalé ochraně proti mikrobiálnímu napadení. Jedná se o opravdu nejúčinnější prostředek, pomocí kterého můžete nežádoucí plíseň odstranit. A postup práce jejich zaměstnanců je následující. Na místo napadené plísní nejprve aplikují běžný desinfekční prostředek. Po odstranění nečistot a biotického napadení poté nanesou nátěr proti plísním přímo na stávající povrchy, které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas.

Takže…

Takže vám doporučuji se na tuto firmu obrátit. Tato firma dále nabízí i čištění koberců a podlah, mytí oken a výloh a odstraňování graffiti. A realizují je nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Patří k nim čištění koberců, podlah, odstranění starého vosku (polymeru) z podlahy a nanesení nové ochranné polymerové vrstvy, strojové čištění čalounění. Realizují denní a pravidelné úklidy domácností, kanceláří, rezidencí či firem. Provádí také čištění, leštění, mytí oken, mytí výloh a prosklených ploch, a to i ve výškách. Po dohodě čistí i žaluzie, lamely, rolety, a markýzy. Odstraňují nedovolené polepy, reklamní polepy, ochranné fólie, samolepky, banery ze všech prosklených ploch. Pro více informací se podívejte na jejich webovky. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *