likvidace plísně

I na plíseň se dá vyzrát.

Pracuji…

Pracuji v trafice a nedávno jsem musela řešit poměrně nepříjemnou situaci, protože se na naší fasádě udělala plíseň. A logicky to tam nemohlo zůstat. Snažila jsem se to nejprve vyčistit sama, ale nešlo to, ani když jsem na to dávala věci, které mi můj zaměstnavatel poskytl. Takže bylo potřeba najít nějakou úklidovou firmu na likvidace plísně. A zaměstnavatel řekl, ať se o to postarám. Sice mě to pěkně naštvalo, protože si myslím, že to neměla být moje práce, ale co se dá dělat. Takže jsem začala hledat na internetu, abych si přečetla, kterou lidi na diskuzích nejvíce doporučovali. A našla jsem úklidovou firmu.  A nejenom, že nás problémů s plísněmi zbavili, ale i my vysvětlili, co plíseň vlastně způsobuje, a to hlavně i v interiérech. A tyto informace mohou sloužit jako perfektní prevence proti plísním pro vaši domácnost. Například pokud si hodně potrpíte na květiny a máte jich plný dům, nebo často sušíte prádlo ve vašem domě.

Tak je…

Tak je potřeba si pořídit kvalitní odvlhčovač vzduchu, jinak si zaděláváte na problémy s plísní. Problémem je dokonce, pokud máte i moc pokojových rostlin. Měli byste se snažit často větrat, tak jak jen to je možné. Také je dobré snažit se mít ve všech místnostech stejnou pokojovou teplotu, protože rozdílné teploty mezi místnostmi rovněž přispívají k tvorbě plísní. Ale existuje účinnější řešení, a to nejenom v tom ohledu, jak plísním předcházet, ale taky jak se jich zbavit. A tím je protiplísňový nátěr právě od této firmy. Je to opravdu vynikající věc a s ničím lepším jsem se na plíseň nesetkala. A musím vynachválit i jejich zaměstnance. Jsou to opravdový profesionálové a na nikoho jiného už se nikdy obracet nebudu, protože odvedli vynikající práci a svou odbornost prokazovali v každém postupu jejich práce. Na místo napadené plísní aplikovali běžný desinfekční prostředek.

Po odstranění…

Po odstranění nečistot a biotického napadení potom aplikovali nátěr proti plísním přímo na stávající povrchy, které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas. Po zaschnutí vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření. LSG je aplikovatelný na vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály. Nátěr lze aplikovat ve vnitřních i vnějších prostorách. Díky tomu je venkovní zeď naší trafiky opět v pořádku. A když jsem zjistila, jak málo stačí, aby se vám plíseň udělala, nechala jsem si ten nátěr dát i dovnitř svého bytu. A rozhodně to byla dobrá investice. S firmou se mi celkově spolupracovala skvěle, nenapadá mě nic, co bych jim mohla vytknout. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

Related Post

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *