Rizika spojená s plísněmi, roztoči a alergeny v kobercích a sedačkách. Tepování Brno

Bydlím…

Bydlím v domku se zahrádkou. Velice mě baví zahradničení  a následné zavařování, vaření marmelád a kečupů. Právě byla sezońa rybízu, tak jsem se pustila do vaření  marmelády. Je totiž skvělá. Vždy, jak naleji marmeládu do skleniček, tak ji přenáším do chladné komory, aby lépe ztuhla. Bylo tomu i tentokrát. Bohužel musím z kuchyně přejít obývák, abych se dostala do předsíně s komorou. A jak jsem přenášela marmeládu, škobrtla jsem, ztratila balanc a jedna sklenička dopadla na zem, praskla a vytekla na koberec v obýváku. Pohotově jsem začala koberec čistit, ale bohužel zůstala skvrna. Protože to nebyla jediná, ale zato poslední nehoda, tak jsem se rozhodla, že dám již koberec vyčistit. Poptávala jsem se sousedek, zda nemají nějaké zkušenosti. Doporučily mi Koberce čištění, Brno. Než jsem firmu objednala, vyhledala jsem si na internetu nějaké recenze, aby to nebyly vyhozené peníze. Po přečtení všeho možného jsem usoudila, že by to mohlo být to pravé ořechové.

Byla sice…

Byla sice o něco dražší než ostatní firmy, ale zase je všichni opravdu moc vychvalovali. Přijeli v dohodnutý termín , podívali ze na můj znečištěný koberec a hned se pustili do práce. Nanesli chemii na celou plochu koberce,  nechali ji  nějakou dobu působit pro správný efekt čištění. Chemie působí také dezinfekčně a váže na sebe veškerou nečistotu a ničí mikroorganizmy, takže čištění je vhodné i k odstraňování roztočů, které mnohdy dráždí alergiky. Toto vše mi pracovníci ochotně vysvětlili. Po uplynutí doby působení začali koberec kartáčovat těžkým kotoučovým strojem s hustým kartáčem. A to dělali tak dlouho, dokud koberec nebyl opravdu čistý. Až takto vyčistili celý koberec, pustili vysoce výkonný vysavač, kterým všechnu pěnu odsáli pryč.  

Koberec…

Koberec vypadal nádherně, celý prokoukl a od té doby se i snadněji udržuje.  Zaměstnanci této úklidové firmy byli navíc velmi milí a příjemní, takže je můžeme všem lidem, kteří poptávají službu čištění koberců, jedině doporučit. Hlavně se nesmíte nechat odradit jejich cenou, protože lidé z A SERVIS odvádí opravdu vynikající práci, která za to stojí. Z hlediska poměr cena výkon je ta firma pořád ještě levná, takže za sebe tuto službu opravdu doporučuji. Nemám ráda nepříjemné lidi, ať vykonávají jakoukoliv službu, i když odvádějí skvělou, nebo dobrou práci. Ale tohle se vám u A SERVIS LIPKA, s. r. o. rozhodně nestane. Všichni jsou moc milí, ochotní a jsou to opravdu profesionálové. Tato firma dále nabízí i čištění a voskování podlah, mytí oken a čištění, odstraňování plísní a také graffiti. A své služby realizují po celé České republice, na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Určitě doporučuji se podívat i na jejich internetové stránky, kde najdete všechny informace.

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *