Výškové mytí oken

Jak čistit okna, skla, prosklené fasády ve výšce bezpečně

Před…

Před nedávnem jsme se přestěhovali do nového domu v satelitu. Dřív jsme bydleli v paneláku. Tak jsme ani nevěděli, co nového to může přinést. Dobré i špatné. Například okna. V paneláku jsou všechna okna dobře dostupná. Tudíž není problém je otevřít a vyvětrat. Nebo umýt! To se ukázalo jako obrovský problém našeho nového domu. Okna byla rozmístěna tak, že se k některým z nich dostávalo jen velice těžce. Například v patře je takové místo, kde si můžete sednout a odpočívat. Není to žádná místnost. Spíš takový výklenek. No a celý je prosklený. Takže se k němu opravdu špatně dostává. Navíc je to dost vysoko, takže je to i dost nebezpečné. Takže jsem se rozhodla kontaktovat odborníky. Dostala jsem kontakt na statečné horolezce ze skupiny Výškové mytí oken , která nabízí širokou škálu služeb. Mezi něž kromě čištění fasád od graffiti a jiných vandalských nápisů a obrázků,  čištění koberců a podlah patří například i mytí oken, čištění oken a leštění výloh.

Zaujalo mě…

Zaujalo mě to, že působí nejenom v České republice. Ale také na trzích na Slovensku, v Německu a v Rakousku. To je podle garance toho, že svou práci zvládají jako proškolení profesionálové v téměř jakýchkoliv podmínkách. Řekla jsem si, že to prověřím. Musím říct, že se to potvrdilo. Jejich práce byla opravdu kvalitně provedená. I v takto ztížených podmínkách. Když už byli v tom, poprosila jsem pány uklízeče, jestli by neumyli i normální okna. Oni byli tak milí, že souhlasili. Celkově byli moc milí a profesionální. Při mytí oken si vytvořili svoje vlastní metody. Ty postupem let zdokonalovaly. Nejdříve ze všeho pečlivě umyli rámy oken, parapety a kličky. Poté důkladně vyčistili skla čistým rozmývákem. Následovalo pečlivé setření skleněné plochy pomocí stěrky s kvalitní gumou.

Vše…

Vše udělali tak, aby na skle nezůstala jediná šmouha. Sklo se lesklo ještě hodně dlouho po vyčištění. Po proschnutí umyté plochy pracovníci vyleštili sklo na sucho čistou bavlněnou plenou. Roky praxe je prý přesvědčily o tom, že je vhodné absolutně vynechat leštící přípravky. I přes to, že se jedná o fyzicky daleko náročnější postup. Okna, která vyleští pouze na sucho zůstanou déle čistá. Po nějaké době se vlivem povětrnostních podmínek neukáží na skle mapy po chemikáliích. Tohle všechno musím potvrdit. Skla vypadala nádherně a byla krásně čistá ještě mnoho týdnů. Firmu tedy můžu jednoznačně doporučit. Já jsem spokojená. A příště si je kvůli tomu zpropadenému oknu zavolám zase. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *