likvidujeme plísně

Nejlepší ochrana před plísněmi a jinými bakteriemi

Protože…

Protože čištění fasád a především odstraňování plísní může být opravdu problematickou záležitostí, je v těchto případech se do toho nepouštět na vlastní pěst, ale obrátit se na profesionály. A těmi jsou zaměstnanci z úklidové firmy A SERVIS. Na internetu jsem studoval a na téma likvidujeme plísně  jsem se toho hodně dozvěděl. Dnes prakticky na všech zateplených fasádách se asi cca po 6 letech objevují na severních a západních stranách fleky mapy černých plísní, které vypadají jako nečistoty a usazený prach. A většinou po deseti letech se plíseň udělá prakticky každému. Což je rozhodně nevýhodou. A m měli problémy s fasádou našeho bazaru s hudebními nástroji. Fasáda už byla opravdu špinavá a co hůř, na některých místech byla i plíseň. A něco takového dojem na potencionální zákazníky rozhodně neudělá.

A nejlepším…

A nejlepším řešením, jak se plísní zbavit, je revoluční nátěr Antimikrobiální působení je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. Již velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky šanci přežít. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Po zaschnutí má povrch tvořený nátěrem LSG iontový náboj, který při přiblížení buňky mikroorganismu začne vytvářet s důležitými ionty v buněčné stěně mikroorganismu iontové můstky. Touto interakcí dochází k oslabení pevnosti buněčné stěny mikroorganismu na úroveň, kdy už není schopná udržet nitrobuněčný tlak. V tento okamžik dochází k protržení buněčné stěny.

Díky…

Díky tomu LSG trvale chrání sebe a tím i ošetřený povrch proti napadení mikroorganismy. Působení zároveň není reaktivní, takže nedochází ke snížení aktivity v exponovaných místech. Přípravky neobsahují toxické látky, těkavé polutanty, organické rozpouštědla, kovy nebo nanočástice a jejich efektivita je po zaschnutí okamžitá bez potřeby UV záření. Ošetřené povrchy jsou při tom odolné dešti, vlhkosti, UV záření, většině desinfekčních prostředků a jsou omyvatelné se zvýšenou otěruvzdorností. Přípravky jsou ekologické s trvalou funkcí. Aplikační jednoduchost, cena, snadná údržba a široké spektrum možností užití činí z přípravků LSG moderní a efektivní řešení v ochraně proti napadení plísněmi, bakteriemi, houbami nebo kvasinkami. A díky tomu už máme skutečně klid. Takže tuto firmu všem doporučuji. Nejenom že odvádí skvělou práci, ale se zaměstnanci je i skvělá domluva, takže opravdu není nic, na co bychom si mohli stěžovat. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

Related Post

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *