plíseň z kondenzační vlhkosti

Spolu s protiplísňovým nátěrem se vám podaří fasádu chránit před špínou a plísněmi

Protože…

Protože čištění fasád jsou opravdu problematickou záležitostí, nabízí její čištění i ve firmě. Díky bohu, protože bez speciálních prostředků je opravdu velice náročné se o to postarat. A ty jsme my v naší základní škole opravdu neměli. A přemalovat zeď rozhodně pouze není řešením, tak to vše akorát zakryjete. A pokud jde o plíseň z kondenzační vlhkosti na vaší fasádě, tak to platí dvojnásobně. Rozhodně není dobré to pouze přemalovat. Takže bylo potřeba se obrátit na nějakou firmu.  A s tím nám pomohla právě úklidová firma. Hledali jsme někoho na internetu, kdo by měl dobré reference a našli jsme právě tuto firmu. A jsme moc rádi, že jsme se obrátili právě na ně. Protože se o to s jejich nátěrem o vše postarali. A ten revoluční nátěr je skutečně skvělá věc. Ochrání to vaši fasádu před všemi nečistotami, bakteriemi, a tak dále, které by mohly vaší fasádu zašpinit nebo zapříčinit  vznik plísně.

LSG…

LSG funguje na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním se nemohou plísně, bakterie, houby ani kvasinky vytvořit. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný, takže se nemusíte bát, že by to nějakým způsobem mohlo ublížit vašim dětem, popřípadě domácím mazlíčkům. Životnost nátěru se pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. V další omezené míře bude fungovat cca do 10 let. Minimální záruku tohoto nátěru garantujeme 2 roky, takže pokud máte problémy s plísní, je pro vás LSG to pravé. Naše zeď je od té doby v pořádku a věříme, že ještě dlouho bude.

A vám…

A vám doporučujeme, abyste si nátěr pořídili i jako prevenci. Protože s plísněmi to může být opravdu kříž. Stačí totiž opravdu málo, aby plíseň vznikla. Dnes prakticky na všech zateplených fasádách se asi cca po 6 letech objevují na severních a západních stranách fleky mapy černých plísní, které vypadají jako nečistoty a usazený prach. A většinou po deseti letech se plíseň udělá prakticky každému. Ale pokud si pořídíte nátěr, tak se už těchto problémů nemusíte obávat. Protože s ním se vám už plíseň rozhodně neudělá. A tato firma nabízí i celou řadu dalších úklidových služeb. Patří k nim i čištění koberců a podlah, mytí oken a výloh a odstraňování graffiti. Takže je vidět, že má firma velmi široké pole působnosti. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *