Umývaní oken, Praha 10

Mytí střešních oken je vždy lepší nechat na výškové myče a horolezce

Pracuji…

Pracuji ve vedoucí pozici v jedné firmě. Kde mimo jiné zodpovídám i za práci úklidových pracovníků. Musím říci, že jsme s nimi nikdy neměli problém, ale co byl problém sám o sobě, byla okna u nás ve firmě. Máme velká střešní okna. Díky kterým jsou prostory, kde pracujeme, krásně osvětlené. Nicméně po pár letech už byla okna spíše zelená a vidět přes ně moc nebylo a celkově to nepůsobilo hezkým dojmem. Když jsme tohle navrhli uklizečkám, jestli by to za nějaký finanční bonus neuklidily, tak nám řekly, že je to příliš vysoko a že se bojí výšek. Což samozřejmě chápu, je to poslední patro, takže vysoko to opravdu je. Tedy jsme se rozhodli, že na tuto práci objednáme nějakou úklidovou firmu. A nejlépe nějakou firmu, která se specializuje právě i na mytí oken ve výškách a chtěli jsme i něco, co by pro nás bylo cenově přístupné a přijatelné. Neměl jsem doposud s žádnou takovou zkušenosti. Ale naše paní uklizečka mi řekla, že zná výškové myče a horolezce z Umývaní oken, Praha 10, ale už si nebyla jistá, jestli se zabývají i mytím oken.

Tedy…

Tedy jsem se podíval na jejich internetové stránky a zjistil, že kromě mytí oken (i ve výškách!), které jsme zrovna potřebovali, se zabývají i mytím podlah, čištěním koberců a odstraňováním plísní a graffiti. Když jsem si pak pročítal recenze na tuto firmu, byly pozitivní. Tedy jsem se rozhodl, že zvolíme tuto firmu. Druhý den jsem jim hned zavolal a s paní na centrále jsme se dohodli na termínu úklidu hned příští týden! Byl jsem překvapený, že to bude tak brzo a také jsem byl poměrně překvapený, že jen z toho mála, co jsem jí řekl, mi byla schopna udělat předběžné nacenění. Byl jsem zvědavý, jak to celé dopadne. Teď zpětně musím říci, že to dopadlo velice dobře. Pracovníci A SERVIS přišli včas a hned se pustili do práce a s tím veškerým vybavením, které k práci měli (jak čisticí prostředky, tak přístroje a techniku na práci ve výškách), jim to šlo velmi rychle.

Musím…

Musím říct, že bylo vidět, že všechno dělají velmi pečlivě a dokonce. I když jsem je o to nežádal, tak nám umyli i rámy těchto oken. Které zevnitř ani nikdo nevidí. Prostě jsem byl překvapený, že se soustředili i na takové detaily. Navíc nám na okna nanesli speciální impregnaci, díky které voda bude po oknech pouze stékat a obecně potom okna vydrží déle čistá. Také mě překvapilo, že mají vše tak dokonale vyleštěné. Byl jsem poučen, že na toto používají metodu tzv. suchého čištění. Což znamená, že jediné co k leštění používají je síla a kvalitní bavlněné utěrky. S výsledkem práce jsem byl velmi spokojený a i naše pracovnice úklidu byly překvapené. Že i v dnešní době se najde někdo, kdo tak pečlivě všechno udělá. Musím říci, že A SERVIS je opravdu solidní firma, kde si potrpí na pečlivě a dokonale odvedenou práci. Pokud budu do budoucna řešit ještě nějaký problém s úklidem, rozhodně se na A SERVIS LIPKA, s. r. o. obrátím znovu, protože jsem byl velice spokojen.

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *