vlhkost vzduchu a tvorba plísně

Lámete si hlavu s vyčištěním vaší fasády?

Potřebujete…

Potřebujete vyčistit fasádu a nevíte jak na to? V tom případě bychom pro vás měli jeden tip. My totiž potřebovali vyčistit fasádu naší palačinkárny. Přece jenom fasáda je to první, co člověk vidí, když k nám přichází, a pokud to vypadá řekněme ne úplně nejlíp, tak ho to může odradit. Přece jenom prodáváme jídlo, tak by prostor podle toho měl vypadat. A to nejenom zevnitř, ale i zvenčí. A fasáda byla už opravdu špinavá a na některých místech byla dokonce plíseň. A tak jsem si o vzniku plísně začal něco zjišťovat a zjistil jsem, že se vlastně plíseň na venkovních zdech dělá opravdu často, hlavně pokud si budovu necháte zateplit. A my jej zateplit před pár lety nechali. Takže jsem aspoň přišlo na to, co plíseň způsobilo. Spoustu lidí trápí i v bytě vlhkost vzduchu a tvorba plísně. A teď bylo potřeba najít řešení.

Tak jsme…

Tak jsme hledali firmu, která by se o to postarala a našli jsme právě úklidovou firmu a jejich protiplísňový nátěr je vážně pecka. Je to opravdu vynikající věc a s ničím lepším jsem se na plíseň nesetkal. A kdybych to tušil dřív, nechala bych ho na dům dát jako prevenci.  Ale teď je asi pozdě brečet nad rozlitým mlékem. Ale pokud už teď víte, že je váš dům náchylný na tvorbu plísně – tedy pokud bydlíte v zatepleném domě, tak na nic nečekejte a nechejte si ten nátěr dát. Protože věřím, že nikdo z vás o plíseň na fasádě nestojí. A lidi z A SERVISU jsou skutečně spolehlivý. Jsou to opravdový profesionálové a na nikoho jiného už se nikdy obracet nebudu, protože odvedli vynikající práci a svou odbornost prokazovali v každém postupu jejich práce. Na místo napadené plísní aplikovali běžný desinfekční prostředek.

Po odstranění…

Po odstranění nečistot a biotického napadení potom aplikovali nátěr proti plísním přímo na stávající povrchy, které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas. Po zaschnutí vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření. Pokud chcete vědět více o jejich servisu, podívejte se na jejich webové stránky. Nabízí i čištění koberců, podlah, odstranění starého vosku (polymeru) z podlahy a nanesení nové ochranné polymerové vrstvy, strojové čištění čalounění. Realizují denní a pravidelné úklidy domácností, kanceláří, rezidencí či firem. Provádí také čištění, leštění, mytí oken, mytí výloh a prosklených ploch, a to i ve výškách. Po dohodě čistí i žaluzie, lamely, rolety, a markýzy. Odstraňují nedovolené polepy, reklamní polepy, ochranné fólie, samolepky, banery ze všech prosklených ploch. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *