Čištění zimních zahrad

Na mytí oken a čištění prosklení zimních zahrad je nejlepší si nechat pozvat výškaře

Já i…

Já i můj manžel máme oba dva velmi dobrou práci, takže jsme naštěstí nikdy nemuseli řešit peníze něco podobného. Ale na úkor toho jsme oba dva docela vytížení, trávíme v práci hodně času a na domácnost už nám tolik času nezbývá. A taky – karty na stůl, ani jeden z nás si zrovna nelibuje v domácích pracích. Jenže naše okna už začínala vypadat opravdu žalostně. Tak jsme si řekli, že si na to někoho najmeme, protože ani jednomu z nás se do toho nechtělo a hlavně jsme na to ani neměli bůh ví kolik času. Respektive jsme ho tím nechtěli ztrácet. Proto jsme si sedli k počítači a hledali takovou firmu, která by se toho zhostila. A tak jsme se podle recenzí rozhodli obrátit se na Čištění zimních zahrad. Měla samé dobré reference, tak jsme se rozhodli pro ně, i když nebyli zrovna nejlevnější. Ale přece jenom ta cena nebyla taková pálka, že bychom se měli chytat za hlavu, kdyby to nedopadlo podle našich představ.

Ale tato…

Ale tato firma opravdu předčila naše očekávání. Práci provedli rychle a bez nejmenších komplikací. A okna byla skutečně nádherně umytá, a udělalo to dojem i na naši tchýni když to viděla, a na tu dojem co se úklidu týče skutečně dojem jen tak něco neudělá. Používají opravdu ty nejlepší čisticí prostředky, které jsou dostupné, takže je jasné, že to musí dopadnout dobře. A samozřejmě je neseženete v běžných drogériích. Takže pro ty, kteří hledají kvalitní servis na mytí oken, tak A SERVIS LIPKA, s. r. o. je jasná volba, protože my se s nikým lepším, kdo nabízí mytí oken, dosud nesetkali. A už ani nesetkáme, protože se už na nikoho jiného s mytím oken rozhodně obracet nebudeme. A SERVIS nám totiž zařídí vše, co potřebujeme.

Doufáme….

Doufáme, že přidáním této naší zkušenosti pomůžeme ve výběru ostatním, kteří poptávají mytí oken a jiných úklidových služeb. Co bych ještě chtěla zmínit, tak že nabízí i řadu dalších služeb, takže pokud poptáváte i něco jiného, jako třeba čištění koberců nebo podlah, tak se opět můžete obrátit na ně, protože věřme, že jejich ostatní služby jsou stejně kvalitní. My od té doby začali doma využívat i jejich čištění koberců a je to stejně kvalitní, jako jejich mytí oken. Jsme s nimi spokojeni v každém ohledu a opravdu je můžeme jedině doporučit. Zaměstnanci jsou navíc velice milí a byla radost s nimi spolupracovat. Jejich služby realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Takže je vidět, že má tato firma skutečně široké pole působnosti.

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *