plíseň z kondenzační vlhkosti

Hledáte něco účinného na vyčištění fasády?

Pracuji…

Pracuji v psychiatrické léčebně jako jeden ze správců a už nějakou dobu jsme si říkali, že by to chtělo vyčistit fasádu. Byla už opravdu špinavá a někde už byla plíseň. Což působí hodně neprofesionálně. Ale taky nám bylo jasné, že náš úklidový tým se o to jen tak nepostará. Takže jsme došli k závěru, že bude nejlepší, když tento úkol předáme někomu jinému. Nejlépe nějakým profesionálům. A našli jsme firmu, která se o to postarala. Jde o úklidovou firmu a byli jsme s nimi spokojeni skutečně ve všech ohledech. Při odstraňování plísni praktikují následující postup. Na povrchy napadené plísní nanesli běžný desinfekční prostředek. Po odstranění nečistot a biotického napadení poté dali nátěr proti plísním přímo na stávající povrchy, které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas.

Po zaschnutí…

Po zaschnutí vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření. LSG je taky prý aplikovatelný na vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály. Někdy se stane, že je plíseň velice rozšířená, tak je třeba, aby byla zeď nejdříve mechanicky ošetřit a poté dát nový nátěr a až poté dát protiplísňový nátěr. A já ho můžu všem jedině doporučit, protože díky němu máme skutečně pokoj. Plíseň zmizela a od té doby se neobjevila. A když jsme viděli, jak snadno plíseň z kondenzační vlhkosti vzniká a kolik starostí s jejím odstraňováním je, tak jsme se rozhodli si dát nátěr dát všude, kde hrozilo, že by se plíseň mohla objevit. S firmou jsme byli moc spokojeni, odvedli vynikající práci.

A jsou…

A jsou navíc opravdu moc milí a ochotní. Nenapadá mě nic, co bych jim mohla vytknout. Tato firma navíc realizuje spoustu dalších služeb, jako je i odstraňování graffiti, mytí oken a výloh a čištění koberců a podlah. Takže pokud budeme potřebovat někdy něco z toho, určitě se obrátíme pouze na ně. Máme to totiž se zárukou kvality. Ani cena jejich služeb mi nepřipadala vysoká. Takže pokud hledáte něco z úklidových služeb, zde jste na správné adrese. Navíc své služby realizují nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Takže je vidět, že mají opravdu široké pole působnosti. A proto, až budeme v budoucnu opět něco potřebovat, tak se na nikoho jiného určitě obracet nebudeme. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *