Praha mytí výloh

Pokud chcete, pěkný výhled z okna

Nedávno…

Nedávno jsem si s kamarádkou splnila sen. Začaly jsme spolu provozovat malou vinárničku v přízemí sousedního domu. Prostory nebyly dlouho k pronájmu, ale konečně jsou teď naše. Nejkrásnější zde je, že celé prostory jsou prosklené. Takže když sedíte nad sklenkou dobrého vína, můžete pozorovat dění na ulici. A úplně nejlepší to je, když prší a vy sedíte pěkně v teple vevnitř a můžete jen pozorovat to, co se děje venku a popíjet. Nicméně před námi zde byli jiní nájemníci, kteří zde provozovali obchod a čištění oken se asi zrovna moc nevěnovali. S kamarádkou jsme se tedy rozhodly, že je umejeme pořádně a že rovnou objednáme nějakou úklidovou firmu. Po zkušenosti, kterou jsem měla s čištěním koberců u mě doma, jsme se rozhodly zvolit mycí službu Praha mytí výloh  .

Kromě…

Kromě již zmiňovaného čištění koberců se také zaměřují na odstraňování plísní, odstraňování graffiti, mytí podlah a  právě také mytí oken. Všechny tyto informace jsem měla právě po předchozí zkušenosti, kdy jsem vše potřebné, co jsem chtěla vědět, našla na jejich webových stránkách. Domluva byla rychlá a doufala jsem, že mohu očekávat stejně profesionální úklid jako dříve u mě doma. A nebyly jsme s kamarádkou zklamány. Pracovníci firmy k nám přišli a my viděly, že měli k dispozici opravdu velké množství různých úklidových prostředků a na různé plochy používali různé čisticí prostředky. Konkrétně jiné čisticí prostředky používali  na skla samotná, jiné prostředky na parapety, zase jiné na okenní rámy. Což nás překvapilo a potěšilo zároveň, že se zaměřili i na mytí těchto ploch, ne jen pouze na samotná skla.

U úklidových…

U úklidových firem to totiž nebývá úplně zvykem. Našich oken sice není velký počet, ale plocha je to poměrně velká. Takže jsme byly rády, že nám nabídli i jejich vyleštění a impregnování. Na leštění použili metodu tzv. suchého čištění. Tedy že na leštění nepoužili žádný speciální lešticí prostředek, ale vše vyleštili pomocí bavlněných ručníků a za pomocí síly. Bylo vidět, že se jedná o profesionály, kteří jsou na tuto práci školení, protože na vyleštění bylo potřeba mít opravdu velkou sílu. Nicméně díky této pečlivě odvedené práci máme teď jistotu, že okna zůstanou déle čistá a navíc na oknech po tomto leštění nezůstaly vůbec žádné šmouhy (a žádné nebyly vidět ani později, kdy přímo do oken svítilo slunce!) Na okna také nanesli  speciální nanoimpregnaci, která zajistí, že okna zůstanou déle čistá, neboť například při dešti voda po nich pouze stéká a obecně je potom snažší okna udržet v čistotě. Musíme říci, že jsme rády, že jsme se rozhodly pro tuto firmu, pracovníci odvedli opravdu skvělou práci a určitě i v budoucnu se na firmu obrátíme. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *