Koberce Praha 9, čištění

Myslíte si, že váš špinavý koberec od fleků a skvrn je na výměnu?

Blížily…

Blížily se synovy desáté narozeny a on mě pořád přemlouval, aby směl mít oslavu s kamarády. Vím, že je to bežné, i on sám byl u několika kamarádu na oslavě, ale ty se konaly převážně v létě u kamarádů na zahradě. My bydlíme v bytě a představa, že tu běhá několik chlapců se mi vůbec nelíbila, jako bych tušila, že se to neobejde bez následků. Manžel se za syna přimlouval a tak jsme mu zorganizovali oslavu. Bylo to přesně tak, jak jsem tušila. Na koberci byl vylitý džus a jahodový koktejl, rozbité dvě sklenice, shozený květináč. Koberec jsem marně několikrát čistila a když manžel viděl moji lítost nad marnou prací, usedl k počítači a objednal firmu. Nejdříve jsem nebyla nadšená, zdálo se mi, že jsou to zbytečně vyhozené peníze. Ale po odchodu zaměstnance skupiny divize Koberce Praha 9, čištění  jsem změnila názor. Zaměstnanec firmy byl moc milí a odvedl opravdu vynikající práci, koberec vypadal jako nový, celý byt nádherně voněl a od té doby se snadněji udržuje.

Při čištění…

Při čištění koberce používal pracovník těžký kotoučový stroj s hustým kartáčem za pomocí kterého kartáčoval  koberec tak dlouho, dokud nebyl dokonale čistý. Po vyčištění celý koberec vysoušel za pomocí vysokotlakého vysavače se speciální štěrbinovou hubicí. Při vysoušení navíc došlo k nabytí původního objemu koberce, neboť tento výkonný vysavač jeho celou strukturu neobyčejně provzdušil. Musím říci, že už jsem vlastně zapomněla, jak byl koberec kdysi krásně nadýchaný. Bylo hezké ho vidět tak znovu. Navíc je zde používaná také ještě i specielní kosmetika na čištění. Tato metoda je skutečně velmi účinná, protože se tato kosmetika spolehlivě vkartáčuje až do samé struktury koberce a kromě všech nečistot bezpečněodstraní a zničí i jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergeny a bakterie

Navíc…

Navíc měkké štětiny na kotouči nepoškozují vlákna koberce a proto je možné tímto způsobem čistit všechny typy koberců i ty s vysokým vlasem. Také jsme se dozvěděli, že většina firem čistí extrakční metodou,která je sice levnější, ale není tak kvalitní. Běžný saponát je nanesen pouze na povrch koberce a protože chemie není zcela vpravena  do  hluboké struktury koberce, působí tedy pouze na povrchu koberce a výsledky jsou potom nic moc. Po této informaci jsem byla ještě šťastnější, že jsme zvolili vylepšenou metodu kotoučové čištění právě u firmy. Zkrátka firma je velká firma, která disponuje odborně zdatnými pracovníky, kteří pracují s moderním vybavením a kvalitními přípravky. Tato firma provozuje celou škálu služeb, které realizují po celé České republice, na Slovensku, v Německu a v Rakousku.  Nabízí čištění a voskování podlah, mytí oken a čištění čalounění, čištění fasád a odstraňování grafitů. Přijmou zakázku  i z  menšího města. Pokud objednáte jejich služby, neuděláte chybu. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *