odstraňujeme plísně

Každá fasáda si zaslouží to nejlepší

Provozuji školu baletu pro děti, a protože jsem před několika lety měla úraz, tak už netrénuji a starám se o administrativu a tak podobně. A nedávno jsem se starala o čištění naší fasády. Byla hodně špinavá a na některých místech byla i plíseň. Ale ono není lehké udržovat vše dokonale čisté, když jste na to sami a ještě jsme v centru města u silnice. Ale nemohlo to tak zůstat, chodí sem děti, a rodiče nemůžou jako první věc vidět plíseň na fasádě. Ale musela jsem hledat nějakou firmu na internetu, protože jsem žádnou neznala. A tam jsem konečně něco objevila. Narazila jsem na úklidovou firmu, která měla vážně vynikající reference na téma odstraňujeme plísně.

jak se vyhnout plísním


A tak jsem se s nimi domluvila…

A tak jsem se s nimi domluvila. Byli vážně moc milí a ochotní. A nejenom, že se o vše postarali, ale i jsem se od nich dozvěděla, jak plíseň vlastně vzniká. A sice že dnes prakticky na všech zateplených fasádách se asi cca po 6 letech objevují na severních a západních stranách fleky a mapy černých plísní, které vypadají jako nečistoty a usazený prach. A většinou po deseti letech se plíseň udělá prakticky každému. Což je rozhodně nevýhodou. Takže je nejlepší si na to opatřit nějakou prevenci. A tou je právě protiplísňový nátěr. Je to skutečně to nejlepší, co si jako prevenci před plísněmi můžete pořídit. odstraňujeme plísně

jak se vyhnout vlhkosti


Tento nátěr…

Tento nátěr uzavře fasádu tak, že vlhkost, spady, organické usazeniny, tvorba plísní a jiné povětrnostní nálety nebudou mít možnost do fasády proniknout, přičemž vlhkost ve fasádě bude mít možnost odcházet. Nátěr má vlastnost difuzního odporu, takže molekula vodní páry může bez problémů odcházet, zatímco molekula vody do fasády nevstoupí. LSG je aplikovatelný na vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály.

vlhkost v domě
vlhkost v bytě


LSG nátěr proti plísním…

LSG nátěr proti plísním lze aplikovat ve vnitřních i vnějších prostorách. Je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. realizuje všechny své služby nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku, takže za vámi dojedou opravdu kamkoli. Je na ně skutečně spolehnutí. Pro více informací se podívejte na jejich internetové stránky. Určitě tam najdete vše, co byste mohli potřebovat.

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *