vlhkost a tvorba plísně

Káva je jednou z nejvíce rozšířených drog, věděli jste?

Nedávno jsme se s přáteli rozhodli, že si otevřeme vlastní kavárnu. A chtěli jsme ne tak ledajakou. Náš požadavek byl, abychom měli výběrovou kávu. Na tomto našem cíli a přání jsme tak začali ustavičně dnem i nocí pracovat. Stalo se to naší vášní. Protože milujeme tvrdě dřít pro naše sny. A také milujeme kávu a lebedíme si v hezkých prostorech. Právě i ony prostory pro nás byly jedním z hlavních cílů, jak mít kavárnu co nejútulnější. vlhkost a tvorba plísně

Když jsme však našli vhodné prostory za velice nízkou cenu, byl v tom háček. Byla potřeba dost rozměrná rekonstrukce. Ale řekli jsme si, že to zvládneme. Mimo jiné jsme tak potřebovali i spravit fasádu. Která vypadala opravdu už šíleně. A také jsme si řekli, že bychom pak mohli vymalovat na jinou barvu. A pro tento úkon jsme se rozhodli objednat raději nějakou profesionální společnost. Přece jenom je to naše vizitka, to, jak vypadá naše kavárna zvenčí.

jak se zbavit černé plísněco mohu dělat proti plísním

Prohledali jsme křížem krážem…

Prohledali jsme křížem krážem celý internet na téma vlhkost a tvorba plísně. Až jsme ji konečně našli. Suprovou společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o., která splňovala veškeré naše nároky. Tak jsme se ji rozhodli objednat. Jedná se o společnost, která je jedinečná v tom, že fasády čistí speciální technikou. A to za pomocí pěny, která se na fasádě dlouho udrží. Ve výsledku tak zvyšuje čisticí účinek. Čištění fasád probíhá na několik etap a je tedy dle našeho skromného názoru velice sofistikované.

V první etapě provedli mechanické a chemické čištění fasády, za pomocí tlakové vody s čisticí chemií Unisan, RID a HDD. Po této fázi už nebylo potřeba dávat novou fasádní výmalbu, ovšem i tu nabízí. Ve druhé etapě pracovníci použijí chemický nástřik. Ten musí setrvat po dobu 24 hodin. Pak se přechází k poslední etapě čištění. Tím je další chemické ošetření, tentokrát však se ošetří protiplísňovým nátěrem. Tento nátěr je dokonce technologií 21. století, jeho životnost je dle slov pracovníků stoprocentní za normálních klimatických podmínek šest a více let.

jak zničit plísně jednou pro vždyvlhkost z domu pryč

Navíc společnost nabízí… vlhkost a tvorba plísně

Navíc společnost nabízí na čisticí a dezinfekční práce záruku dva roky. Takže kdybyste byli nespokojeni, můžete se jim bez obav ozvat. A pracovníci přijedou s vámi problematiku fasády osobně vyřešit. Což nám bylo osobně velice sympatické, hlavně i proto jsme tuto firmu asi objednali. Pracovníci také vysvětlili, že nátěr funguje tak, že uzavře fasádu, aby veškerá vlhkost, spady, organické usazeniny a plísně neměly nejmenší šanci se do fasády dostat. Nátěr by měl vydržet skutečně několik let bez problému a dalších až dvanáct let plus minus ještě nějak fungovat. S celkovou prací jsme nadmíru spokojeni. Pracovníci perfektně vyřešili problém naší fasády, která teď skutečně vypadá jako nová. Navíc máme na několik let vystaráno. Za nás tedy rozhodně můžeme doporučit. vlhkost a tvorba plísně

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *