plíseň na stěně

Přijeďte si k nám doplnit baterky. Plíseň na stěně

Kdysi bylo vlastnit benzinku strašný byznys. V devadesátých letech to tak mohl udělat téměř kdokoliv a vydělávat si tím opravdu hodně slušné peníze. Přirozeně jsem se k tomu nějak taky nachomýtl a nemohl jsem myšlenky na to dostat z hlavy. Potřeboval jsem tehdy práci, ale takovou, která by mě bavila, nemusel bych v ní moc pracovat a zároveň bych pak bez problému uživil rodinu. Zdá se to jako ironie, ale benzinka se tehdy jevila jako nejlepší varianta. Koupil jsem pozemek a celou ji vybudoval. Dnes už je to několik let, co mě benzinka živí, ale už to rozhodně není tak dobrý byznys, jako kdysi. Člověk musí neustále vymýšlet a inovovat. Takže tu mám malé bistro, samozřejmě dělám kafe a tak dále. plíseň na stěně

jak se postarat o čistotu stěnjak se zbavit plísně

Nedávno jsem si ale řekl, že…

Nedávno jsem si ale řekl, že to nestačí a měl bych se ještě více snažit. Řekl jsem si, že nová fasáda by to mohla vyřešit. Tak jsem se začal googlit na téma plíseň na stěně, až jsem narazil na firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., která se právě na čištění fasád zaměřuje. Mimo jiné je docela specifická v tom, že fasády čistí speciální technikou. Během ní používají pěnu, která se na fasádě dlouho udrží a ve výsledku tak zvyšuje čisticí účinek. Na fasádě se prý také nacházel několikaletý vodní kámen a další nečistoty. To vše z fasády pracovníci také odstranili. Teď vám ale něco povím i k samotným postupům čištění. A to je docela fakt obdivuhodný.

jak odstranit plísněcena odstraňování plísní

V první etapě…

V první etapě pracovníci provedli mechanické a chemické čištění fasády, za pomocí tlakové vody s čisticí chemií Unisan, RID a HDD. Pokud si přejete, můžete mít i novou fasádní výmalbu po tomto kroku. Následuje druhá etapa, kde pracovníci použijí chemický nástřik. Ten musí setrvat po dobu dvacet čtyři hodin. Pak se přechází k poslední etapě čištění. Tím je další chemické ošetření, tentokrát však se ošetří protiplísňovým nátěrem. Tento nátěr je dle slov pracovníků již technologií jednadvacátého století, jeho životnost je dle slov pracovníků stoprocentní za normálních klimatických podmínek šest a více let.

Navíc společnost nabízí na čisticí a dezinfekční práce záruku dva roky. Takže kdybyste byli nespokojeni, můžete se jim bez v pohodě ozvat. Pracovníci mi také starostlivě vysvětlili, že nátěr LSG funguje tak, že uzavře fasádu, aby veškerá vlhkost, spady, organické usazeniny a plísně neměly nejmenší šanci se do fasády dostat. Tento nátěr by měl tedy vydržet několik let bez problému a dalších až dvanáct let plus minus ještě nějak fungovat. S výkonem této společnosti jsem velmi spokojen, a mohu ji tedy bez problému doporučit!

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *