čištění lité podlahy

Udržovat podlahu v pizzerii čistou nemusí být složité.

Dobrý den, řekla jsem si, že napíšu recenzi na úklidovou firmu, od které jsme si nedávno nechali vyčistit podlahu. Vlastním menší pizzerii a je pravda, že stav naší podlahy se nám už delší dobu nezamlouval. Byla totiž špinavá, bylo na ni hodně šmouh, prostě se nehodila ke zbytku interiéru, narušovala celkový hezký dojem. Takže bylo potřeba s tím něco udělat. Jenže my jsme ji pravidelně čistili, takže pokud podlaha dopadla tak i přesto, že jsme ji umývali, tak to chtělo asi něco účinnějšího. Takže jsme došli k závěru, že bude nejlepší, když čištění lité podlahy necháme na nějakou úklidovou firmu. Tak jsme se radila s mými zaměstnanci, jestli náhodou někoho neznají, jenže neznali.

jak vyčistit podlahučím vyčistit podlahučištění dřevěných podlah

Takže jsem byla odkázaná na internet…čištění lité podlahy

Takže jsem byla odkázaná na internet, kde jsem se snažila si o tom něco nastudovat. Zanedlouho jsem narazila na úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. a zaměřila už jsem se jen na ni. Měla opravdu vynikající recenze a na všech diskusních fórech o nich psali opravdu dobře, takže jsem už nijak nehledala dál. Tak jsem jim zavolala a vše s nimi domluvila. Čištění probíhalo v neděli, kdy máme zavřeno. Byla jsem ráda, že neměli žádné problémy s termínem o víkendu. A byla jsem s jejich prací opravdu moc spokojená. Podlaha byla jako nová. Dále mi doporučili nechat si podlahu zakonzervovat, s čímž jsem ráda souhlasila. Nanesli matný vosk, po kterém podlaha vypadala ještě lépe a výhodou byl i protiskluzový efekt. Což je pro naši práci v našem oboru velká výhra.

čištění betonových podlahcena čištění podlahčištění podlah cena z m2

Z výsledku jejich práce jsem naprosto nadšená…

Z výsledku jejich práce jsem naprosto nadšená, vše proběhlo tak jak mělo. Zaměstnanci byli navíc velmi milí a ochotní, což je taky důležité, protože nikdo by nechtěl pracovat s nepříjemnými lidmi, i kdyby dělali dobrou práci. Celkově není nic, co bych jim mohla vytknout. Někoho možná zaskočí jejich cena, ale odvedli fakt vynikající práci, takže nemám s tím žádný problém. Dokud jsem s produktem či servisem spokojená, jsem pro to si za to připlatit. Navíc po jejich vyčištění zůstala podlaha ve skvělém stavu opravdu dlouho, takže se to ve výsledku vyplatilo i finančně a my s udržováním podlahy máme s kolegy už mnohem méně práce, což je super, protože nikdo nechce ztrácet moč času čištěním podlahy.

Takže pokud hledáte někoho, kdo by vám opravdu dobře vyčistit podlahu, tak doporučuji tuto firmu. A ani nejsou moc drazí, když uvážíte, jakou kvalitní práci nabízejí. My jsme spokojení ve všech ohledech. Jejich služba mě zaujala natolik, že jsem se na ně začala obracet i pro čištění podlah v mé vlastní domácnosti. A i tam jsou nyní v perfektním stavu. čištění lité podlahy

ceník čištění podlahčištění průmyslových podlahčištění litých podlah

Related Post

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *