čištění lité podlahy

I vaše podlaha může být jako z nábytkového žurnálu.

V naší firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o. zákazníkům nabízíme řadu úklidových služeb. A je jich celá řada – patří mezi ně čištění podlah, odstranění starého vosku z podlahy a nanesení nového, čistění koberců, ruční čištění čalounění. Realizujeme denní a pravidelné úklidy domácností, kanceláří, rezidencí či firem. Dále také zajišťujeme i postavební úklid či úklidové výškové práce. Provádíme také čištění, leštění, mytí oken, mytí výloh a prosklených ploch, a to i ve výškách. Odstraňujeme nedovolené polepy, reklamní polepy, ochranné fólie, samolepky, bannery ze všech prosklených ploch. Zkrátka na cokoli z úklidového hlediska nestačíte, to uděláme za vás. čištění lité podlahy

jak vyčistit podlahučím vyčistit podlahučištění dřevěných podlah

V tomto článku bychom se chtěli zaměřit na…čištění lité podlahy

V tomto článku bychom se chtěli zaměřit na naše hloubkové strojové čištění podlah. K úspěšnému strojovému čištění podlah používáme kotoučový stroj, díky kterému dosahujeme skutečně hloubkového čištění. Postup naší práce je následující, podlahu nejdříve kvalitně vydrhneme pomocí velmi účinné čistící chemie. Jakmile je povrch důkladně vykartáčován, následuje odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem. Poté podlahu ještě jednou namočíme čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a necháme ji uschnout. Kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využíváme, je jediným přístrojem, který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy. Tento jednokotoučový stroj využíváme k čištění podlah, jako jsou dlažby, linolea, marmolea, plovoucích podlah, betonových podlah, litých podlah nebo kameninových podlah.

čištění betonových podlahcena čištění podlahčištění podlah cena z m2

Našich výsledků však nedosahujeme pouze díky…

Našich výsledků však nedosahujeme pouze díky nejlepší dostupné technologii, ale také díky tvrdé práci a profesionalitě našich zaměstnanců, kteří jsou všichni řádně proškoleni a jsou špičkami ve svém oboru. Brigádníky v naší firmě nezaměstnáváme. Snažíme se, aby naši zákazníci byli maximálně spokojeni. Naší poslední zakázkou bylo čištění lité podlahy v kuchyni v jedné školní kantýně, kde už na to sami nestačili. A moc nás to nepřekvapovalo, protože v takovém prostředí se podlaha zašpiní opravdu velmi snadno. A proto vyhledali naši pomoc a my už dali jejich podlahu do pořádku. Vše jsme hloubkově vyčistili a potom jsme podlahu ošetřili voskem, aby s jejím udržováním už neměli žádné problémy. Voskování podlah je opravdu důležité, protože prodlužuje i životnost vašich podlah. Naše služby realizujeme po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Proto za vámi dojedeme kamkoli, kam budete potřebovat.

ceník čištění podlah   renovace podlah   čištění podlah v domácnosti

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *