mytí průmyslových podlah

Masáž pro podlahu. Mytí průmyslových podlah

Naše úklidová firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. nabízí širokou škálu úklidových služeb, jako je čištění koberců a podlah, mytí průmyslových podlah, odstraňování plísně a graffiti a mytí oken a výloh. A nyní bychom se chtěli více zaměřit na naše čistění podlah. K jejich úspěšnému čištění používáme kotoučový stroj, který zajistí detailní a dokáže vyčistit podlahy do hloubky. Nejdříve podlahu kvalitně vydrhneme pomocí velmi účinné čistící chemie. A správný výběr chemie je velice důležitý. Ve většině případů našich zakázek pracujeme se šetrnou zásaditou chemií, pokud se nejedná o čištění podlah v prostorách, kde probíhaly stavební rekonstrukce a podlaha není opravdu silně znečištěna.

čištění betonových podlahco dělat s podlahamistaré nečistoty na podlaze

Jakmile je povrch důkladně vykartáčován…mytí průmyslových podlah

Jakmile je povrch důkladně vykartáčován, následuje odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, pak vše ještě jednou namočíme a necháme uschnout. Náš kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využíváme, je jediným přístrojem, který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy. Ale je zároveň navíc velice šetrný, takže se nemusíte obávat, že by vaši podlahu zničil. Po vyčištění podlahy je dobré na ni dát nanoimpregnaci – vosk na podlahy. Tuto službu rovněž nabízíme a doporučujeme ji všem našim zákazníkům. Tímto způsobem se zajistí, že již nedojde k hlubšímu znečištění podlahy a vydrží vám i déle čistá. Na podlahu dáváme převážně pololesklý vosk, tento vosk máme dlouhodobě osvědčený a máme s ním výborné zkušenosti. Vosk musíme na podlahu nanést dvakrát až třikrát, aby se vytvořila kompaktní vrstva, která zajistí podlaze pružnost, elasticitu, protiskluz.

stará podlaha a jak ji obnovit   obnova zašlé podlahy   hloubkové vyčištění podlahy

Na konzervování podlah používáme…

Na konzervování podlah používáme kvalitní německý pololesklý vosk PKD. Mezi výhody tohoto polymerů patří například to, že na podlahách nejsou vidět tolik stopy, má protiskluzový efekt, podlaha se díky němu mnohem lépe udržuje a velmi výrazně prodlouží životnost podlah. Máme s ním skvělé zkušenosti a nedáme na něj dopustit. A nejsme sami. Naší poslední zakázkou bylo čištění podlah v masérském studiu, kde chtěli podlahu vyčistit a naimpregnovat. Tak jsme se o vše postarali a jsme rádi, že byli s naší prací spokojeni. Proto se obrátili na nás. Byla s naší prací spokojená a my jsme rádi, že jsme jim mohli pomoci. Nabízíme spoustu dalších služeb, mezi které patří i čištění koberců, mytí oken a výloh a to i ve výškách a odstraňování plísní a graffiti. A to vše realizujeme nejen po České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Pro více informací se podívejte na naše internetové stránky. Určitě tam najdete vše, co byste mohli potřebovat. mytí průmyslových podlah

neagresivní chemie na podlahyschopná firma na čištění podlahpodlaha a zvláštnosti její údržby

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *