frekvencni menic 22kW

Frekvenční měniče VYBO Electric řady Kinedrive: správná odpověď na požadavky jakéhokoliv průmyslu

Frekvenční měniče jsou pro celou řadu průmyslových provozů přímo nezbytností. Ve VYBO Electric si uvědomujeme, že každé odvětví průmyslu má své specifické požadavky, kterým je třeba přizpůsobit. I proto vám přinášíme nejmodernější řadu frekvenčních měničů Kinedrive, jehož hlavními výhodami je modularita, vysoká spolehlivost a prakticky neomezené možnosti použití.

Hlavní výhody frekvenčních měničů řady Kinedrive

Frekvenční měniče řady Kinedrive si zcela oprávněně nacházejí své uplatnění v různých oblastech průmyslu, od jednoduchých až po ty nejsložitější a nejkomplexnější aplikace. Ať už je řeč o frekvenčních měničích Standard nebo Vector, zařízení z řady Kinedrive spojuje několik společných výhod, které jistě oceníte i vy.

VYBO Electric Kinedrive se vyznačují vysokou účinností a díky nim budete moci ušetřit do 70% nákladů na energie. Jejich velkou výhodou je modulární konstrukce, která umožňuje dodatečně přizpůsobení konkrétní průmyslové provozu a způsobem využití. Tyto frekvenční měniče se dají navíc velmi jednoduše optimalizovat a integrovat s již provozovanými systémy.

Využití frekvenčních měničů Kinedrive v různých segmentech průmyslu

Jak jsme již výše zmínili, frekvenční měniče řady Kinedrive si dokáží najít uplatnění prakticky v jakémkoliv segmentu průmyslu. Pro menší provozy je nejideálnější volbou frekvenční měnič Standard A550, který je připraven k okamžitému použití. Má jednoduché a přehledné ovládací prvky a své využití si nachází u zařízení vzduchotechniky, čerpadlech, frézách a řezacích strojích. Zároveň je velmi vhodný pro potřeby textilního či potravinářského průmyslu.

Pro náročnější aplikace se určitě vyplatí investovat do špičkových frekvenčních měničů Vector V350 a Vector V560. Zejména model Vector V560 je perfektně využitelný v provozech těžkého průmyslu, hutnictví a energetice. Tyto měniče se vyznačují výkonem nad 15 kW a bez problémů si dokáží poradit is vysokým zatížením.

Frekvenční měniče řady Kinedrive máme u nás skladem, stejně jako doplňkové příslušenství v podobě zásuvných modulů Kineport. Tyto moderní frekvenční měniče a také náhradní díly k nim máme ve VYBO Electric k dispozici do 24 hodin od objednání.

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *