čistenie liatej podlahy

Nevíte si rady s vyčištěním vaší podlahy? Čištění lité podlahy

Pracuji v prodejně s cestovními kufry a taškami a nejsme zrovna nejlevnější značka. A proto je jednou z našich priorit i to, aby to u nás vypadalo co nejlépe. Nikdo si nekoupí drahý kufr na místě, které vypadá jako podřadná skládka. A v poslední době jsem si všimnul, že podlaha už nebyla v nejlepším stavu. Jenže my se o prodejnu opravdu starali a podlahy byly každý den vytírány. Takže nebylo nic víc, co bychom proto my mohli udělat. A tak jsme se rozhodli, že bude nejlepší, když si na jejich vyčištění najdeme nějakou úklidovou firmu. Pátral jsem po internetových vyhledávačích a diskuzích po jiných firmách, které by mi zajistily kvalitní čištění lité podlahy ve všech patrech a nejlépe během jednoho dne.

zašlá podlaha a co s níco dělat s podlahamistaré nečistoty na podlaze

Narazil jsem na firmu…čištění lité podlahy

Narazil jsem na firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. a ihned je kontaktoval. Řekl jsem jim své požadavky a zeptal se, kdy je možný nejbližší termín. A byl jsem rád, že mohli přijet hned další týden. Podlahu nejdříve kvalitně vydrhli pomocí velmi účinné čistící chemie. Jakmile byl povrch důkladně vykartáčován, následovalo odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Poté podlahu ještě jednou namočili čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a nechali ji doschnout. Dále jsme se od nich dozvěděli, že kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využívají, je jediným přístrojem, který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy. Tento jednokotoučový stroj o váze 50 kg s přítlakem na kotouč s průměrem cca 45 cm, využívají k čištění podlah jako jsou dlažby, linolea, marmolea, plovoucích podlah, betonových podlah, litých podlah nebo kameninových podlah.

obnova zašlé podlahystará podlaha a jak ji obnovithloubkové vyčištění podlahy

Bylo na nich i vidět, že…

Bylo na nich i vidět, že pracovníci jsou řádně proškoleni a profesionálové, kteří ke své práci používají vždy kvalitní přípravky a pomůcky. Také nám bylo doporučeno, abychom ji nechali čistit takto důkladně alespoň jednou za rok. Z výsledku jejich práce jsme byli všichni opravdu moc nadšení. Byla krásně čistá a lesklá. Takže není nic, co bych jim mohl vytknout, proto všem tuto službu čištění podlah vřele doporučuju. Je na ně spolehnutí a se zaměstnanci byla radost spolupracovat, byli opravdu moc milí a flexibilní, zkrátka pouze samá pozitiva. A to i navzdory ceně jejich služby. Je pravda, že to nebylo nejlevnější, ale cena je stále dostupná, takže si ji může dovolit opravdu každý, kdo ji potřebuje. A nabízí i celou řadu dalších služeb a my určitě využijeme i jejich mytí výloh, protože i to vyžaduje kvalitní prostředky a postupy. čištění lité podlahy

neagresivní chemie na podlahyschopná firma na čištění podlahpodlaha a zvláštnosti její údržby

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *