umývanie dlažby

Na vyčištění podlahy nepotřebujete kouzla. Čištění lité podlahy

Nedávno se naši dobří kamarádi vrátili ze zahraničí, tak jsme je s manželkou pozvali k nám domů, udělali sýrové fondue, otevřeli láhev vína a udělali si hezký večer. Ale nakonec jsme toho vypili trochu víc, což docela poznamenalo naše motorické schopnosti. Takže se nám povedlo sýrové fondue vyklopit na zem. Manželka se to hned snažila vyčistit, ale nedařilo se jí to. Tak jsem jí řekl, že si na to najmeme nějakou úklidovou firmu na čištění lité podlahy, a že se o to postarám. Koneckonců ta podlaha už taky měla něco za sebou, tak si to taky zasloužila.

stará podlaha a jak ji obnovitobnova zašlé podlahyhloubkové vyčištění podlahy

Pátral jsem po internetových vyhledávačích…čištění lité podlahy

Pátral jsem po internetových vyhledávačích a diskuzích po jiných firmách, které by mi zajistily kvalitní vyčištění podlah ve všech patrech a nejlépe během jednoho dne. Narazil jsem na firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. a ihned jsem jim zavolal. Řekl jsem jim své požadavky a zeptal se, kdy je možný nejbližší termín. A byl jsem rád, že mi nabídli, že mohou přijet dokonce týdne. Hned jak přijeli, pustili se do čištění pomocí kotoučového stroje. Podlahu nejdříve kvalitně vydrhli pomocí velmi účinné čistící chemie. Jakmile byl povrch důkladně vykartáčován, následovalo odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Poté podlahu ještě jednou namočili čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a nechali ji doschnout. čištění lité podlahy

neagresivní chemie na podlahyschopná firma na čištění podlahpodlaha a zvláštnosti její údržby

Dále jsme se od nich dozvěděli, že…

Dále jsme se od nich dozvěděli, že kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využívají, je jediným přístrojem, který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy. Podlaha vypadala perfektně a po laku na nehty nezbyla ani památka. Také nám bylo doporučeno, abychom ji nechali čistit takto důkladně alespoň jednou za rok. S výsledkem jejich práce jsme moc spokojení. Hlavně už podlaha tolik neklouzala, což bylo pro nás největší výhrou. Takže pokud poptáváte čištění podlah, tak tato firma je snad nejlepší možností, jakou si můžete vybrat.

A své služby realizují nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a Rakousku. A nabízí celou řadu dalších služeb, takže jsme se na ně rozhodně neobrátili naposledy. Spolu s manželkou mytí oken vyloženě nenávidíme, takže na tuto práci je do budoucna taky určitě budeme kontaktovat. Jsem si totiž jistý, že odvedou stejně perfektní práci jako v případě čištění podlah. Pro více informací o jejich servisu vám doporučuji, abyste se podívali na jejich webové stránky. Určitě tam najdete vše, co byste z úklidových služeb mohli potřebovat.

aby podlaha vydržela dlouho jako novákartáčování podlahyzašlá podlaha a co s ní

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *