čitenie liatej podlahy

Dokonalost sama. Čištění lité podlahy

Zdravím, rozhodla jsem se, že napíšu recenzi na jednu úklidovou firmu, se kterou mám skvělé zkušenosti. Jedná se o úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. Pracuji v bižuterii a už nějakou dobu jsme si říkali, že naše podlaha na tom opravdu není zrovna slavně. Tak jsme se rozhodli, že si ji necháme vyčistit. Jenže jsme neměli se žádnou firmou zkušenosti. Takže jsme začali hledat na internetu úklidovou firmu, která by se o to postarala. A po přečtení mnoha recenzí jsme se rozhodli obrátit na výše uvedenou úklidovou firmu. Měla totiž opravdu skvělé reference na čištění lité podlahy. Samá kladná, lidi je opravdu vychvalovali.

co dělat s podlahamistaré nečistoty na podlazestará podlaha a jak ji obnovit

Tak jsme si řekli, že…

Tak jsme si řekli, že dál hledat nebudeme a zavoláme právě jim. A byli jsme s nimi opravdu hodně spokojeni. Pracovníci firmy vše udělali přesně podle podlahy a po jejich práci byla opravdu v úžasném stavu. Podlahu nejdříve kvalitně vydrhli pomocí velmi účinné čistící chemie. Jakmile byl povrch důkladně vykartáčován, následovalo odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Poté podlahu ještě jednou namočili čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a nechali ji doschnout. Dále jsme se od nich dozvěděli, že kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využívají, je jediným přístrojem, který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy. čištění lité podlahy

obnova zašlé podlahyhloubkové vyčištění podlahyneagresivní chemie na podlahy

Tento jednokotoučový stroj…čištění lité podlahy

Tento jednokotoučový stroj o váze 50 kg s přítlakem na kotouč s průměrem cca 45 cm, využívají k čištění podlah, jako jsou dlažby, linolea, marmolea, plovoucích podlah, betonových podlah, litých podlah nebo kameninových podlah. Bylo na nich i vidět, že pracovníci jsou řádně proškoleni a profesionálové, kteří ke své práci používají vždy kvalitní přípravky a pomůcky. Díky tomu bude neustále do hloubky vyčištěná a zakonzervovaná voskem. A díky tomu vosku opravdu prakticky vůbec neklouže, což je perfektní, protože k nám chodí většinou nakupovat dámy, a ty mnohdy nosí podpatky.

Příště se jim ozveme znovu, protože jsme s jejich službou byli velice spokojeni a nemáme tak potřebu obracet se na někoho jiného, protože u nich máme do budoucna záruku dobrého výsledku. Navíc zaměstnanci byli velmi milí, takže byli profesionální opravdu po všech stránkách. Odvádí skvělou práci a mají i dobré vystupování. A realizují je nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Rakousku a v Německu. Pokud chcete vědět více o jejich službách, tak se podívejte na jejich internetové stránky.

schopná firma na čištění podlahpodlaha a zvláštnosti její údržbyaby podlaha vydržela dlouho jako nová

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *