umývanie a leštenie okien profesionálne

Umývanie okien vo výške

Nie je veľmi pekné, keď slnko svieti do Vašich okien a ukáže sa, aké sú špinavé. To nie je veľmi dobrá vizitka, zvlášť pre firmu, v ktorej sa každý deň točia zákazníci. Zistili sme ale tiež, že umývanie okien asi nebude len tak. Už sme zamestnávali pár pomocných síl, ktorí nám s týmto mali pomôcť a okná pravidelne umývať, ale nedopadlo to veľmi slávne. Rozhodne nie podľa mojich predstáv. Keď na oknách zostanú po umývaní šmuhy, tiež to nevyzerá dobre. Naše okná potrebovali ozajstných odborníkov. Nakoniec sme zvolili firmu, ktorá sa umývaním okien zaoberá už dlho, má preto už nejaké skúsenosti. Našiel som na ňu dokonca veľa kladných ohlasov. Firmu sme vyskúšali a už u nej tiež zostali.

Firmu a jej služby umývanie okien vo výške si veľmi pochvaľujú. Niekto by si pomyslel – len um

ývanie okien, ale po predchádzajúcich skúsenostiach si služieb tejto firmy naozaj vážime. Samozrejmosťou pre nich je aj umývanie okolia okien, nielen samotných skiel. Okná po ich umývaní zostanú vždy krásne vyleštené. Nikde žiadna šmuha. Firma sa nám tiež dokáže dokonale prispôsobiť a umývanie okien jej ani netrvá dlho. Jednoducho firma A SERVIS LIPKA je tou najlepšou, na akú sme mohli naraziť. Dodržiava pravidelný termín čistenia a ešte nikdy s ňou neboli problémy.

Ak neveríte, môžete si ich služby vyskúšať sami. Nepracujú iba pre firmy, ale pomôžu Vám s oknami tiež v domácnosti. Už je to nejaký rok, čo s touto firmou spolupracujeme a nikdy nás nesklamala, takže sa tešíme aj na ďalšie roky spolupráce.

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *