Výškové mytí oken

Kancelářská budova doznala mnoha změn. Potřebovala odpovídající péči.

Když jsem se svým společníkem rozjížděl před téměř pětadvaceti lety firmu, ani v našich nejdivočejších snech by nás nenapadlo, že se rozrosteme natolik, že si budeme moci zakoupit rozsáhlou kancelářskou budovu. A to už je také pár let zpátky. Původně ne moc vzhledná budova, avšak na velmi lukrativním místě, naznala do dnešního dne velkých změn. Nyní by ji její architekt poznal jen ztěžka. Původních stavebních prvků jsme tam moc nedochovali.

Místo této socialistické budovy totiž vznikl velmi moderní prosklený objekt s krásným atriem a udržovanou zahradou. Svůj účel plní ale dodnes. Jedná se o místo, kde se scházejí lidé kvůli tomu, aby mohli spolu tvořit. To je naše heslo, a myslím, že to podoba celého objektu také splňuje. Jednu z prvních věcí, která se po dokončení stavby řešila, jsme řešili opravdu záhy. Jednalo se o rozsáhlý úklid po řemeslnících.

Najít…

Najít nějakou schopnou úklidovou firmu se ale ukázalo být docela oříškem. Měl jsem v minulosti zkušenosti s několika rádoby profesionály, na které však nebyl absolutně spoleh. Když jsem u nich chtěl něco reklamovat, nastaly spory. Setkával jsem se s lidmi, kteří svou práci neměli rádi a podle toho také odpovídal výsledek jejich „snažení“. Tentokrát jsem byl velice obezřetný a nechal si dostatek času na hledání.Vše se změnilo, když mi moje známá doporučila realizační odborníky specializující se na Výškové mytí oken.

Odkázala mě na jejich webové stránky. Kde stálo, že se jedná o firmu s velmi dlouhou tradicí. Realizuje profesionální mytí oken a výloh po celé České republice. Zákazníkům poskytují službu mytí oken a výloh v institucích všeho druhu, nemocnicích, školách, obchodních centrech, firmách, tak i v soukromé sféře – mytí oken v bytech, residencích, domech. Pravidelné zakázky realizují v obchodních centrech a firmách – zde si zákazník nastaví, v jakém intervalu budou okna a výlohy umývány.

Respektují…

Respektují provoz firem, ale i domácností a jsou flexibilní. Není pro ně překážkou zrealizovat službu mytí oken i po pracovních dobách.Dočetl jsem se také, že pokud se nachází okna ve špatně přístupných místech, jejich pracovní tým je proškolený o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci na pracovišti s nebezpečím pádů z výšky nebo do volné hloubky a s platnou licencí na práci ve výškách pomocí horolezecké a speleologické techniky.

Pracují s kvalitními pomůckami, pokud je tedy okno silně znečištěno od zbytků reklam, silikonu, bannerů atd., provádí čištění za pomoci korundových žiletek, které mají deset centimetrů dlouhou plochu. Díky této ploše nepoškrábou a nepoškodí okenní plochu a důkladně ji očistí od zatvrdlých nečistot. Líbil se mi také přístup, kdy nepoužívají žádná leštidla. Tudíž po odstranění zatvrdlých nečistot je okno důkladně umyto čistým rozmývákem, a následně jej nechají před leštěním proschnout.

Po…

Po zaschnutí okno leští pouze stoprocentní bavlněnou plenou, která zaručí dlouhotrvající čistotu a lesk skleněných ploch. Při použití leštidla jdou po čase vidět tahy a kruhy po leštění, protože leštidlo na sebe váže prach a okolní nečistoty, které potom na okně jdou vidět.

Jejich tvrzení jsem odzkoušel i v praxi. A opravdu jsem byl z jejich práce nadšen. Vše probíhalo tak, jak bylo popsáno a jak jsme se domluvili. Proto jsem neváhal a domluvil se s nimi na pravidelných intervalech mytí. A s firmou spolupracujeme dodnes. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

 

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *