Umývanie betonovej podlahy

Chcete opravdu hezky vyčištěnou podlahu? Umývání betonové podlahy

Naše úklidová firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. nabízí širokou škálu úklidových služeb, jako je čištění koberců a podlah, umývání betonové podlahy, odstraňování plísně a graffiti a mytí oken a výloh. Dnes bychom se chtěli více zaměřit na naše čištění podlah, které realizujeme strojovou metodou. K úspěšnému strojovému čištění podlah používáme kotoučový stroj, který zajistí detailní a hloubkové vyčištění. Ve většině případů používáme následující postup. Nejdříve podlahu kvalitně vydrhneme pomocí velmi účinné čistící chemie. Ve většině případů našich zakázek pracujeme se šetrnou zásaditou chemií. Pokud se nejedná o čištění podlah v prostorách, kde probíhaly stavební rekonstrukce a je znečištěná cementem a podobnými materiály, které vyžadují na odstranění již kyselou chemii.

kartáčování podlahyzašlá podlaha a co s níčištění podlah cena z m2

Jakmile je povrch důkladně vykartáčován…umývání betonové podlahy

Jakmile je povrch důkladně vykartáčován, následuje odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Poté podlahu ještě jednou vyčistíme čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a necháme doschnout. Kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využíváme, je jediným přístrojem, který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy. Po vyčištění podlahy je dobré podlahu nechat zakonzervovat voskem. Tuto službu rovněž nabízíme a doporučujeme ji všem našim zákazníkům. Tímto způsobem se zajistí, že již nedojde k hlubšímu znečištění dřevěné podlahy. Umývání betonové podlahy

ceník čištění podlahčištění průmyslových podlahčištění podlah v domácnosti

Na podlahu dáváme převážně…

Na podlahu dáváme převážně pololesklý vosk. Tento vosk máme dlouhodobě osvědčený a máme s ním výborné zkušenosti. Vosk musíme na podlahu nanést dvakrát až třikrát, aby se vytvořila kompaktní vrstva, která zajistí podlaze pružnost, elasticitu, protiskluz. Na konzervování podlah používáme kvalitní německý pololesklý vosk PKD. Jedná se o odolný polymer s dobrou životností. Mezi výhody tohoto polymerů patří například to, že na podlahách nejsou vidět tolik stopy, má protiskluzový efekt, podlaha se díky němu mnohem lépe udržuje a velmi výrazně prodlouží životnost podlah. Pracujeme s nimi dlouhodobě a jsme s ním spokojeni nejen my, ale i řada našich zákazníků.

Naší poslední zakázkou bylo čištění podlah v domácnosti, kde byla podlaha zašpiněná od kokosového oleje. Je pravda, že podlaha nebyla nijak výrazně znečištěná. Ale zůstával na ní po oleji mastný filtr, který tam nechtěli mít, protože jejich podlaha byla docela nová. A tak se obrátili na nás. A my jsme se o vše postarali. Jsme rádi, že byli s naší prací spokojeni, protože není pro firmu lepší vizitka než spokojený zákazník.

renovace podlahčištění litých podlahco dělat s podlahami

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *