výškové práce

Firma, ktorá si získala našu dôveru.

V našom domove pre seniorov venujeme veľkú starostlivosť aj upratovaniu. Predsa len čisté a útulné prostredie je jeden zo základných kameňov pre vytvorenie kvalitného domova. Neprehliadame ani najmenšie maličkosti. Snažíme sa byť vo všetkých ohľadoch starostliví a našim seniorom tak zaistiť pokojný a kvalitný domov. Jednou z veľmi dôležitých vecí je aj umývanie okien. To ale sami zabezpečiť nedokážeme, preto sme si na pomoc pozvali upratovaciu firmu. Najskôr sme teda celkom tápali akú vybrať, potrebovali sme nájsť spoľahlivých pracovníkov, ktorým by sme mohli veriť a neboli by pre nás skôr záťažou. Firma, výškové umývanie okien, v tomto vyzerala veľmi pozitívne.

Najskôr sme s firmou hovorili len cez telefón. Za svojich pracovníkov sa nám zaručila a uistila nás, že s nimi nikdy nebol žiadny problém. Firma nenaberá sezónnych brigádnikov, ale má svoje stálych zamestnancov, ktorých do jedného pozná a do ktorých vkladá svoju dôveru. S firmou sme sa teda dohodli a hneď v dohodnutom termíne k nám pracovníci mohli nastúpiť.

Najprv sme poverili pár našich pracovníkov, aby na pánov pri čistení okien trochu dohliadali, ale neskôr sme zistili, že to nie je ani potrebné. Personál firmy bol veľmi zdvorilý a usmievavý. Našich obyvateľov vôbec nijako nedesilo, skôr naopak. Pracovníci boli navyše veľmi šikovní, mali tiež pripravenú techniku ​​pre prácu vo výškach, s ktorou si vedeli skvele poradiť, a nikoho neohrozovali. Teda nielen s prístupom pracovníkov, ale aj s ich prácou sme my a naši obyvatelia boli veľmi spokojní.

 

Na výkon firmy máme len dobré spomienky, pretože firma nás naozaj ohromila. Iste to nebolo naposledy, čo sme o ich služby žiadali.

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *