Mytí oken ve výškách

Když se věci nedomýšlejí, občas je potřeba improvizace.

Když jsme dělali rekonstrukci naší knihovny, dali jsme docela dost na trendy a samozřejmě na úsporu peněz. Zakoupili jsme velké okenní tabule, které však nebyly výklopné. Zasadili jsme je poměrně vysoko, takže následná údržba nebyla zrovna jednoduchou záležitostí. Naše paní na úklid tuto práci odmítla dělat, protože se necítila bezpečně na žebříku dva metry nad zemí.

A navíc to bylo pro ni poměrně fyzicky náročné. Nicméně nešlo říci, že se tím nebudeme zabývat. Museli jsme tedy zvolit variantu B. Tedy najmout si někoho, komu toto dělat potíže nebude. Dospěli jsme k závěru, že se raději obrátíme na nějakou úklidovou firmu, která nám s okny bude v určitých časových intervalech pomáhat.

Nemuseli…

Nemuseli jsme dlouze hledat vhodného kandidáta, protože jsme dostali horký tip na Mytí oken ve výškách, která má s úklidem zkušenosti již více než dvacet pět let a rozrůstá se i za hranice České republiky. Rozhodli jsme se je kontaktovat a zjistit co a jak. Byli jsme mile překvapeni, že nám pracovníci obratem spočítali a zaslali předběžné náklady na realizaci mytí budovy.

Cena byla férová, takže jsme do toho šli. Musíme kvitovat dochvilnost terénních pracovníků a jejich komunikaci s námi. Bylo vidět, že je tato činnost jejich denní chleba a přesně vědí, co mají dělat, aby byl výsledek dle přání zákazníka. Dále přijeli plně vybavení a pro práci používali bezpečností prvky, který celý proces čištění urychlily.

Na druhou…

Na druhou stranu me překvapili, když na leštění použili pouze bavlněné hadříky. Žádnou okenu a podobné prostředky prý nepoužívají. Dle jejich slov je k dosažení efektu čistých skel beze šmouh vhodné takové lešticí prostředky nepoužívat. Paradoxně jsou mnohdy příčinou viditelných stop po leštění.

Zanechali za sebou spoustu skvěle odvedené práce, a proto se nebojím tuto firmu doporučit dále. Určitě s touto firmou nešlápnete vedle. Myslím, že patří k jedněm z mála firem, kterým se v dnešní době dá důvěřovat, že svou práci odvedou poctivě. Zvlášť to platí v Česku. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *