Mytí zimních zahrad

Nano impregnácia? Dlhodobo čisté okná!

Bývame s priateľom na prízemí viacpodlažného domu. Okná nášho bytu vedú na rušnú ulicu. V našom okolí je niekoľko reštaurácií. Vo večerných hodinách sa často stretávame s nadmerným hlukom, okrem prechádzajúcich električiek nás ruší aj podnapití návštevníci krčiem. A to je hluk len časť nášho problému. Máme neustále špinavé okná, či už je to spôsobené polohou bytu pri prašnej, frekventovanej cesty alebo vtipy prechádzajúcich opilcov. Tí sa našich okien často dotýkajú alebo ich špinia inými spôsobmi. Naposledy na nich kreslili rúžom.

Je zrejmé, že za takýchto podmienok umývame okná veľmi často. Je frustrujúce robiť stále rovnakú činnosť len kvôli bezohľadným okoloidúcim. S priateľom sme sa rozhodli, že si na umývanie okien objednáme upratovací servis, ktorý nám bude pravidelne okná umývať. Chceli sme nájsť nejaký s rozumnou cenou, dobrými výsledkami, a keďže by sme ich vídali častejšie, tak aj s príjemnými zamestnancami.

Urobili sme si prieskum a vybrali tých najlepších, čistenie fasád. Už keď sme im prvýkrát volali, bolo mi jasné, že sme narazili na tých pravých. Príjemné vystupovanie slečny pri telefóne neskôr vystriedalo milé správanie ich zamestnancov, ktorý nám prišiel okná umyť.

Pracoval systematicky a veľmi zručne. V prvej fáze umýval okná saponátom a vodou, potom ich leštil na sucho bavlnenou handrou. Okná vyzerali tak čisto, až mi začalo byť ľúto, že na nich určite zase nejaký dobrák nechá cestou z krčmy svoje odtlačky.

Pracovník nám poradil, že okrem pravidelného umývania, by náš problém mohla aspoň čiastočne vyriešiť GLS nano impregnácie okien. Táto možnosť nás naozaj zaujala, ešte to s priateľom premyslíme, ale dosť možno si impregnáciu necháme aplikovať. Tejto firme naozaj veríme.

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *