Mytí zimních zahrad

Skvělá náhrada za naši uklízečku

S rodinou žijeme dlouhá léta v poměrně rozsáhlé vile. Protože jsme já i manžel velice pracovně vytížení a náš dům potřebuje údržbu, máme odnepaměti paní na úklid. Jenže po mnoha letech spolupráce se již dostala do důchodového věku. K naší radosti se však rozhodla, že k nám bude chodit i nadále. Jenom nás upozornila, že okna již mýt nebude. Že na to se již necítí. Můžeme se však vždy spolehnout na perfektní každodenní servis včetně výborné večeře, kterou připravuje zejména pro děti.

Ale vraťme se k jádru pudla. Museli jsme tedy vyřešit skutečnost, že se oken ani z jedné strany netkne. Tuto problematiku jsme však řešili, řekla bych, na poslední chvíli, až okna byla docela dost špinavá a bylo tedy potřeba se o ně postarat. Jako nejmoudřejší řešení jsem spatřovala v objednání úklidové firmy specializované na okna. S manželem jsme se nakonec rozhodli.

Měli…

Měli totiž vynikající reference. Lidé na diskusních fórech je opravdu vychvalovali. I my jsme s nimi nadmíru spokojení. Domluva s nimi byla perfektní a rychlá, neměli prakticky žádný problém se podřídit našim požadavkům. S takovou firmou je opravdu radost spolupracovat, protože když vám někdo nabídne Mytí zimních zahrad a je ke všemu milý a spolehlivý, tak se toho pak jen tak nechcete vzdát.Cena nám přišla v pořádku a dle našeho názoru dostupná pro všechny, kteří by tuto službu mohli potřebovat.

Sehnat dnes na přesyceném trhu to, co opravdu hledáte, není snadná věc, proto je někdy lepší si připlatit, pokud cenový rozdíl není vyloženě markantní. A je skvělé, že se zabývají i celou řadou dalších úklidových služeb. Určitě se na ně obrátíme i s čištěním podlah, protože tuto službu jejich zákazníci také velmi vychvalovali a podlahy jednou za čas bezesporu potřebují pořádné vyčištění, aby se prodloužila jejich životnost. A určitě nevylučuji, že vyzkoušíme i jejich čištění koberců. Tato firma nám toto rozhodně může zařídit.

Takže…

Takže tuto firmu za svou rodinu mohu vřele doporučit. Okna jsou stále lesklá jako zrcadlo a my s nimi už nemusíme prakticky nic dělat. Prach a jiné nečistoty zvenku smyje déšť a zevnitř se okna prakticky nešpiní, takže jsou naprosto v pořádku. Dali na okna totiž speciální impregnaci, takže není třeba častá údržba. Mě osobně tato firma zaujala natolik, že jsem ji doporučila i u nás v práci, protože tam na firmu, se kterou jsme spolupracovali, už nějakou dobu docela nadávali.

Ale věřím, že kolegové s firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o. budou spokojení tak jako my. Jejich služby navíc realizují jak po České republice, tak i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Opravdu moc doporučuji. Jejich profesionalita je k nezaplacení. Pro více informací o jejich službách se podívejte na jejich internetové stránky. Určitě tam z úklidových služeb najdete vše, co byste mohli potřebovat.

Related Post

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *