Čištění fasád

Když si poradci neumí s něčím poradit

Naše společnost se pohybuje na trhu již více než deset let a její hlavní aktivitou je poskytování finančního poradenství. Snažíme se být vždy o krok napřed a přicházet s inovacemi, které mají přidanou hodnotu pro klienty. Naše myšlení je pokrokové, a proto i prostory, kde se s klienty setkáváme musí být takové. Musejí být vzdušné, světlé a čisté. Proto sídlíme v krásné, moderní několikapatrové budově s nádherným výhledem na město. Obrovská plocha oken také poskytuje dostatek přirozeného světla.

A aby vypadala stále pěkně na pohled, musíme je pravidelně udržovat. A to pro náš úklidový personál zrovna není jednoduchý úkol. Z vnitřní strany je paní uklízečky samozřejmě čistit mohou, ale jelikož nejsou tato okna zcela otevíratelná, tak z venkovní strany si s nimi neporadíme a musíme spoléhat na profesionální firmy. Hledali jsme na internetu takovou firmu, která by se nám nejvíce zamlouvala a splňovala naše parametry.

S kolegy…

S kolegy jsme se nezávisle na sobě shodli na tom, že se nám všem nejvíce líbila úklidová, a tak jsme se pro ni rozhodli a rozhodně to byla dobrá volba. Spokojeni jsme s nimi byli nejenom my, ale změn si všimli i naši stálí zákazníci. Okna se leskla jako zrcadlo a práce jim zabrala jenom pouhý jeden den, což je na tak velké prostory opravdu málo času. Zaměstnanci byli navíc velice milí a komunikativní.Dojeli, jak bylo domluveno a hned se pustili do práce.

Jejich přívětivost musím vyzdvihnout stejně jako jejich pracovní výkon, protože domluva s nimi byla perfektní a rychlá, neměli prakticky žádný problém se podřídit našim požadavkům, termín nám také nabídli poměrně brzký a k jeho přesouvání nebo dalším zmatkům nedošlo. S takovými spolehlivými lidmi se nepotkáte na každém rohu, a je tedy radost s nimi spolupracovat. Málokdo má zájem pracovat s lidmi, kteří jsou nepříjemní, i kdyby prováděli dobré služby.

Pak…

Pak je to člověku proti srsti. Obzvlášť v případě, kdy je firma nespolehlivá, přesouvá termíny a mění podmínky. Takové jednání působí neprofesionálně a my si ho nemůžeme a nechceme dovolit. Cena jejich služeb je sice o něco vyšší než standardně, ale vzhledem ke kvalitě provedené práce myslím, že byla odpovídající.

Jedná se o skvělou firmu, kterou můžeme jedině doporučit. Sehnat dnes na přesyceném trhu, kvalitní Čištění fasád není snadná věc, proto je někdy lepší si připlatit, pokud cenový rozdíl není vyloženě markantní. Zabývají se i dalšími službami, jako je čištění podlah, koberců, odstraňování graffiti apod. Na co si jen vzpomenete. Stačí zavítat na jejich webové stránky a jsem přesvědčen, že si to svoje vyberete. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Related Post

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *