čištění dřevěných podlah

Aj veľký dom má svoje čaro

S manželom sa nám v práci obom veľmi darí, tak máme veľký dom, kde máme hneď niekoľko miestností vrátane toho, že tam máme každý svoju menšiu súkromnú kanceláriu. Bola som z domu vážne nadšená, ale postupom som si začala uvedomovať aj jeho nevýhody, a jednou z nich bolo hlavne upratovanie, pretože udržiavať taký veľký dom nie je práve nič jednoduché. Keď sme mali peniaze na to, aby sme si zaobstarali tak veľký dom, tak si predsa môžeme dovoliť upratovaciu firmu, hovoril stále manžel. Mal pravdu, ale ja som nebola veľmi nadšená z toho, že by som mala nejako častejšie niekoho púšťať k sebe domov.

Nakoniec som došla k záveru, že koberce, podlahy a okná bude predsa len lepšie nechať na upratovaciu firmu. Ale nechcela som tú prácu zveriť len tak niekomu, tak som si sadla k internetu a naozaj som podrobne skúmala recenzie, články, fóra a diskusie a najlepšie ohlasy mala upratovacia firma, špecializujúca sa na dlažby čistenie. Kontaktovali sme ich a pozvali si ich na čistenie všetkých menovaných vecí.

A musím povedať, že sme s nimi boli veľmi spokojní. Ku všetkým veciam v dome sa správali veľmi ohľaduplne, boli vážne opatrní a svoju prácu vykonávali starostlivo. Aj cena ich služieb mi prišla rozumná, pre niekoho možno vyššia, ale my si za skutočnú kvalitu radi priplatíme.

Zamestnanci mali navyše veľmi slušné a príjemné vystupovanie. Tejto firme nemáme čo vytknúť, takže ak hľadáte službu na čistenie kobercov, odporúčame vám obrátiť sa na týchto pracovníkov, pretože veríme, že s ich prácou budete spokojní.

 

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *