frekvencny menic 1,5kw

Elektromotory s účinnosťou IE4 – nová generácia elektromotorov s vysokou účinnosťou

Vyššia úspora energie je stále častejšou požiadavkou zo strany väčšiny priemyselných prevádzok. Atuálne najúspornejšia trieda účinnosti IE4 je tak pre mnohých prevádzkovateľov stále lákavejšia. Investícia do moderného elektromotora sa môže veľmi rýchlo vrátiť, a to práve vo forme energetických úspor.

Elektromotory s triedou účinnosti IE4 sú cestou k nižším nákladom na prevádzku

Rovnako ako v prípade iných zariadení, aj v prípade elektromotorov sa stále sprísňujú požiadavky na energetickú účinnosť. V tomto smere rozoznávame 4 triedy účinnosti: IE1, IE2, IE3 a napokon IE4. Práve pri poslednej menovanej triede môžeme hovoriť o vysokej energetickej a nákladovej efektivite. Zistite, ako môžete s najmodernejšími elektromotormi ušetriť.

Elektromotory triedy IE4 sú zárukou citeľných úspor

Ak sa pozrieme na porovnanie energetickej náročnosti, elektromotor s triedou účinnosti IE1 má až o 14% vyššiu energetickú spotrebu, ako moderný elektromotor s triedou účinnosti IE4. Náklady na zaobstaranie nového elektromotora sa vám tak už v podobe nižších nákladov na prevádzku môžu vrátiť už do 1 roka.

Výmena za modernejší elektromotor nemusí byť zložitá

Elektromotory s triedou účinnosti ponúkame vo VYBO Electric s rôznymi vlastnosťami a vyhotoveniami, vhodné sú pre jednoduchšie aj zložitejšie aplikácie. Navyše, osové výšky motorov iných tried sú zhodné s tými, ktoré sú zaradené do triedy IE4, pri výmene investícií do nových elektromotorov sa nemusíte obávať ďalších investícií a zložitých úprav. Technologickú obnovu prevádzky je možné vykonať za veľmi výhodných podmienok.

V prípade záujmu o moderné elektromotory alebo frekvenčné meniče s vysokou účinnosťou nás neváhajte kontaktovať. Pred kúpou vám ochotne poradíme a nájdeme to najlepšie riešenie pre vašu prevádzku.

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *