čištění průmyslových podlah

Najlepšie sú prírodné sladkosti a cukor

Cukor je na nervy potrebný a bez neho sa jednoducho nezaobídeme. Doma vždycky nájdeme nejaké cukríky alebo čokoládu. A čo si vyrobiť aj vlastné cukrovinky? Príprava je naozaj jednoduchá. Stačí zmiešať všetky vami vybrané suroviny dohromady tak, aby vznikol krém, ktorý potom vylejete do foriem. Formy na pár hodín odložíte do mrazničky alebo chladničky, a potom už môžete podávať.

Základom tohto krému by vždy malo byť ovocie. Veľmi obľúbené sú banány, avokádo alebo maliny. Tieto druhy ľahko roztlačíme v miske na kašu a potom ich dochutíte ďalšími ingredienciami. Avokádo navyše zaručuje krémovú konzistenciu. Vôňu a chuť navyše pridá vanilka, zázvor, škorica alebo menej typické chili. Tiež je možné vmiešať rozpustenú čokoládu, lyžicu lieskovo-orieškovej nátierky alebo arašidového masla. Keď budete chcieť zmes osladiť, máte na výber z cukru, medu a rôznych druhov sirupov.

Každý sirup má ale svoju špecifickú chuť, takže vyberajte starostlivo. Med bude kvôli svojej hustote potrebovať veľmi dobre rozmiešať. Môžete ho zmiešať aj s rozpustenou čokoládou, skrátka čo vás napadne. Tu je skvelé, že medze vo fantázii sa nekladú a nech urobíte čokoľvek, nikdy to nebude zle a vždy to bude dobré. Ak tam teda omylom nedáte soľ alebo niečo podobné. A máte hotovo, nalejete do foriem, dáte vychladiť a už máte čo maškrtiť pri vašom obľúbenom filme.

Len si dávajte pozor, nech sa vám zmes nevyleje na koberec, pretože si prirobíte zbytočnú starosť navyše. Ale s tou vám pomôže upratovacia firma ktorá realizuje profesionálne čistenie kobercov a čistenie betónových podláh. Hravo si s tým poradia.

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *