Umývání výloh

Kdo hledá, najde.

Mnoho podnikatelů mi dá jistě za pravdu, že není lehké sehnat pracovníky dle osobního vkusu a gusta. Já jsem to štěstí měla, a díky tomu se mohu na svůj management spolehnout. Pravdou však je, že dlouhou dobu jsme měli problém najít úklidové pracovníky. Máme totiž dost atypická okna, často se nacházejí i ve výškách. A to se ukázalo pro mnoho našich zaměstnanců jako oříšek. Proto jsem naznala, že bude nejlepší, když na mytí oken najdeme specializovanou firmu.

Co si budeme povídat, okna, stejně jako vybavení budovy, jsou důležitou vizitkou celého podniku a nechci, aby byla na pohled nevzhledná a špinavá. Kde ale takové profesionály na mytí oken sehnat, když nikoho pořádně neznáte. Internet se ukázal jako nejschůdnější prostředí k hledání.

Hledala…

Hledala jsem chvíli, až jsem narazila na poměrně zajímavé články o firmě. Ta se specializuje na úklidové služby všeho druhu, což mě velmi zaujalo. A to od čištění podlah a koberců až po odstraňování graffiti a mytí oken. Na ostatní běžný úklid mám domluvenou jednu slečnu. Ale je bych chtěla využít na generální úklid. Ať už jde o podlahy nebo o okna. Abych si byla tedy jistá, chtěla jsem je nejdříve otestovat pouze na oknech.

Technologie, kterou využívají k Umývání výloh, spočívá v pečlivém čištění rozmývákem a následným důkladným setřením skleněné plochy pomocí stěrky s kvalitní gumou. Tak, aby na skle nezůstala jediná šmouha. Když se to takto popíše, zdá se to banální. Ale právě tento postup prý zajistí to, to, že se budou ještě mnoho týdnů lesknout a špína se na nich jenom tak nezachytí. Jak jsem důkladně sledovala zaměstnance. Musím říct, že pracovali opravdu pilně a pečlivě.

Po proschnutí…

Po proschnutí umyté plochy se dali do leštění na sucho čistou bavlněnou plenou. Dozvěděla jsem se, že k tomu používají speciální postup takzvaného suchého leštění. Nikdy nepoužívají leštící přípravky právě kvůli tomu, že se na nich časem usazuje prach a pyl.

Jedná se o fyzicky velice náročný postup. Ale tím, že se okna leští pouze na sucho je zaručeno, že zůstanou déle čistá. Protože chemikálie, které jsou použité na vyčistění, po nějaké době nezpůsobí nevzhledné šmouhy. S firmou jsem velmi spokojená a doporučuji je všem. Já jejich služeb rozhodně ještě využiju. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *