Čištění výloh

Náprava po stavebnících vyšla na výbornou.

Jsem v kovoobráběcím podniku zaměstnán jako správce. Když probíhala rekonstrukce a oprava venkovní fasády u jedné z hal a s ní také budova ředitelství, trvalo to řádově několik měsíců. Ač sjednaní pracovníci měli v popisu práce i postavební úklid, musím říct, že byl odbyt. Což na jednu stranu chápu, jsou to stavebníci, ne úklidoví pracovníci. Nicméně po jejich odchodu si vedoucí stěžoval, že bych měl zařídit nápravu stavu, neboť okna a parapety byly často špinavé od barvy, zdiva a všeho možného.

Vyšel jsem mu vstříc a rozhodl se objednat nějakou specializovanou úklidovou firmu. Jeden z pracovníků mi doporučil firmu.Když jsem si o této firmě zjišťoval něco víc, překvapilo mě, že měli opravdu hodně dobré recenze, a navíc kromě mytí oken nabízeli i Čištění výloh. Tedy jsem se rozhodl vytočit jejich číslo a byl jsem velice mile překvapen, že mi vyšli vstříc jak s termínem, tak s časem úklidu.

Domluva…

Domluva po telefonu byla velmi příjemná a byl jsem navíc potěšen, že pracovníci přišli úplně přesně ve smluvený čas. Musím říct, že disponovali opravdu neuvěřitelným množstvím čisticích prostředků, soustředili i na mytí parapetů či žaluzií, nejen pouze na samotná skla. Navíc ani jedna z těchto částí po rekonstrukci u nás nebyla čistá, tedy bylo potřeba vše umýt a vyčistit.

A nejvíc nadšený jsem byl způsobem leštění. Použili metodu tzv. suchého čištění, tedy že na leštění nepoužili žádný speciální lešticí prostředek, ale vše vyleštili pomocí bavlněných hadříků a za pomocí síly. Bylo vidět, že se jedná o profesionály, kteří jsou na tuto práci školení. Protože na vyleštění takové plochy bylo potřeba opravdu velké síly a také velké pečlivosti.

Nicméně…

Nicméně díky této pečlivě provedené práci je jisté, že okna zůstanou déle čistá. A navíc nejsou vidět žádné šmouhy z prakticky žádného úhlu. A na závěr potom na okna nanesli speciální nanoimpregnaci, která zajistí, že okna zůstanou déle čistá. Neboť například při dešti voda po nich jen steče a obecně je snazší okna udržovat v čistotě.

Navíc jsou pracovníci firmy odborníci proškolení na práci ve výškách. Takže umyli, vyčistili a vyleštili okna ve všech patrech svěřených budov. Pracovníci odvedli opravdu skvělou práci a určitě, pokud budu v budoucnu řešit nějaký problém týkající se úklidu, se na úklidovou firmu obrátím osobně. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *