mytí epoxidové stěrky

Pokud chcete zrenovovat vaši podlahu. Mytí epoxidové stěrky

Naše úklidová firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. nabízí širokou škálu úklidových služeb a jednou z nich je i strojové čištění podlah. K úspěšnému strojovému čištění podlah používáme kotoučový stroj, který zajistí detailní a hloubkové vyčištění. Postupujeme následujícím způsobem, kdy podlahu nejdříve kvalitně vydrhneme pomocí velmi účinné čistící chemie.

Ve většině případů pracujeme se šetrnou zásaditou chemií. Pokud se však nejedná o čištění podlah v prostorách, kde probíhaly stavební rekonstrukce a je znečištěná cementem a podobnými materiály, které vyžadují na odstranění již kyselou chemii. Jakmile je povrch důkladně vykartáčován, následuje odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem. Na něj je napojena hubice s gumovými lištami. Poté podlahu ještě jednou namočíme čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a necháme doschnout. mytí epoxidové stěrky

kartáčování podlahna co si dávat pozor při mytíjak obnovit podlahu

Kotoučový stroj…mytí epoxidové stěrky

Kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využíváme, je jediným přístrojem, který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy. A ke všem druhým podlah je velice šetrný, takže nemusíte mít strach, že by se vaší podlaze něco stalo. Po vyčištění podlahy je dobré podlahu nechat zakonzervovat voskem. Tímto způsobem se zajistí, že již nedojde k hlubšímu znečištění dřevěné podlahy. Na podlahu dáváme převážně pololesklý vosk. Tento vosk máme dlouhodobě osvědčený a máme s ním výborné zkušenosti. Vosk musíme na podlahu nanést dvakrát až třikrát, aby se vytvořila kompaktní vrstva, která zajistí podlaze pružnost, elasticitu, protiskluzový efekt.

levné čištění podlahrychlé vyčištění podlahykvalitní čištění podlahy

Na konzervování podlah používáme…

Na konzervování podlah používáme kvalitní německý pololesklý vosk PKD. Jedná se o odolný polymer s dobrou životností. Tento polymer má řadu výhod, například: na podlahách nejsou vidět tolik stopy, má mírný proti skluz, podlaha se díky němu mnohem lépe udržuje a velmi výrazně prodlouží životnost podlah. Pracujeme s nimi dlouhodobě a jsme s ním spokojeni nejen my, ale i řada našich zákazníků.

Naposledy jsme čistili podlahy v jedné restauraci, kde už majitelé nebyli se stavem podlah spokojeni, takže nás kontaktovali a najali si nás, abychom se o vše postarali. A byli spokojeni jak s vyčištěním, tak i s navoskováním. Protiskluzový efekt našeho vosku má velké výhody, především podlaha tolik nepodkluzuje a je velmi snadné ji udržovat stále čistou. Naše mytí epoxidové stěrky realizujeme po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Pro více informací se podívejte na naše webové stránky.

mytí pomocí kotoučového strojepoužití kyselé chemie na podlahypoužití zásadité chemie na podlahy

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *