čištění podlah v domácnosti

Nevíte jak na čištění podlahy ?

Pracuji jako jeden ze správců studentské kantýny, a i když je náš úklidový tým poctivý, tak se podlahy začínaly vypadat čím dál hůř. Ale našemu úklidovému personálu jsme to vyčítat nemohli, oni byli skutečné poctivý. Ono ale udržet podlahy perfektně čisté v takovém frekventovaném místě holt není žádná sranda. Ale nechat jsme to tak nechtěli. A tak jsme se rozhodli, že si na to najmeme nějakou úklidovou firmu. Háček byl ale v tom, že jsme doposud neměli se žádnou zkušenosti.

Takže jsme si všichni sedli k internetu a hledali nějakou firmu, která by se nám zamlouvala. A netrvalo to dlouho a našli jsme webové stránky firmy. Měla na diskusních fórech vynikající hodnocení, všude to byla jen samá pozitivní recenze, tak jsme měli jistotu, že nám bude nabídnuta dobrá kvalita. Kontaktovali jsme proto zaměstnance a domluvili si s nimi termín čištění.

A udělali…

A udělali na nás opravdu dobrý dojem. Zaměstnanci působili odborně a profesionálně, takže se mi docela ulevilo a měl jsem jistotu, že chvála na internetu byla opodstatněná. A po této zkušenosti musím říct, že firma má velmi spolehlivé a schopné zaměstnance. Na Čištění litých podlah měli takový velký kotoučový stroj, který dokázal z podlahy dostat veškerou špínu a jeho štětiny byly zároveň i šetrné, takže nedošlo k poškrábání podlahy. Byla jako nová, krásně lesklá.

Nechali jsme si ji od nich i navoskovat, aby vydržela čistá déle a další výhodou tohoto vosku je i protiskluzový efekt, což ocenila především jedna kolegyně, která si libuje v nošení vysokých podpatků a už několikrát na podlaze málem uklouzla a spadla. Díky jejich celkové práci byla podlaha nádherně vyčištěná a někteří z nás je dokonce začali využívat i ve svých vlastních domácnostech, protože odvání vážně skvělou práci.

Dozvěděl…

Dozvěděl jsem se, že tyto kotoučové stroje se používají mimo jiné i na čištění linolea, plovoucí podlahy i dlažbu. Tímto bych chtěl všem jejich čištění podlah doporučit, protože odvedli opravdu skvělou práci a já i kolegové si je nemůžeme vynachválit a moc jim za jejich práci děkujeme. Zaměstnanci byli navíc velice milí, velice dobře se nám s nimi pracovalo. Mají příjemné a profesionální vystupování, snaží se vám ve všem vyjít vstříc a domluva s nimi je naprosto bezproblémová.

Nemusíte se bát, že by došlo k přesouvání termínu nebo k nějakým dalším nedorozuměním. Jejich služby realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Pro více informací o jejich službách vám doporučuji, abyste se podívali na jejich webové stránky. Určitě tam najdete vše, co byste mohli potřebovat. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *