voskovanie podlahy

Voskovanie a impregnácia podláh

Rada by som sa podelila o informácie z jedného článku, na ktorý som pred nedávnom narazila na internete. Bol o upratovacej firme, ktorá ponúka službu strojové čistenie a voskovanie podláh a používa na čistenie špeciálne kotúčové stroje. Dokonca vykonávajú aj impregnáciu podláh. Vďaka tomu je schopná podlahy vrátiť do stavu, keď vyzerajú ako nové, a to formou zakonzervovania voskom. A ja som sa toho hneď chytila, pretože my sme niečo podobné potrebovali. Pracujem ako vedúca jedného naozaj veľkého hypermarketu, naše podlahy už nevyzerali práve reprezentatívne. Ale zároveň som vedela, že zamestnanci s tým toho už viac nezmôžu, pretože na to nemajú dostatočné prostriedky.

Navyše naše priestory sú veľmi veľké. Neváhala som a oslovila som tuto spoločnosť. Na internete na ne bola navyše samá pozitívne recenzie, takže som mala aj nejakú záruku, že to nebudú zbytočne vyhodené peniaze. Tak som im zavolala. Dohodli sme sa na termíne, kalkuláciu a na všetkých ostatných detailoch a o tri dni za mnou prišli podlahu vyčistiť. A musím povedať, že od tej doby na tento druh čistenia naozaj nedám dopustiť. Použili aj matný vosk, ktorý nanášali za pomoci špeciálneho stroja, a to v dvoch vrstvách. Tým docielili toho, že povrch zostane dlhší čas v dobrom stave. Ďalšie upratovanie potom prebieha bez väčšej driny. Týmto by som chcela ich službu strojové čistenie podláh všetkým odporučiť, pretože odvádza vážne skvelú prácu a verte mi, že vy to takto vyčistiť nedokážete, ani keby ste sa veľmi snažili.

Nesnažím sa povedať, že by ste boli neschopní si vyčistiť podlahu, to určite nie, ale oni jednoducho disponujú prostriedkami a skúsenosťami, ktoré väčšina ľudí s týmto nemá. Ich zamestnanci sú navyše veľmi profesionálni a milí, takže nebudete musieť čeliť nepríjemnému personálu, ktorý sa občas u niektorých firiem vyskytuje. Naopak, z tejto spolupráce budete mať radosť, pretože sú naozaj ochotní a vo všetkom vám vyjdú v ústrety. Komunikácia je naozaj bezproblémová a veľmi rýchla a určite sa vám nestane, že by ste na termín museli čakať nejako príliš dlho. Nemajú ani problém s čistením vo večerných hodinách a cez víkend. Ponúkajú aj celý rad ďalších služieb, takže ak dopytujete aj niečo iné, tak rovnako navrhujem pozrieť sa na ich stránky, pretože verím, že ich ostatné služby sú rovnako kvalitné ako ich čistenie podláh. A realizujú ich po celej Českej republike, ale aj na Slovensku, v Nemecku a v Rakúsku. Takže je vidieť, že má firma široké pole pôsobnosti. Až budem niekedy niečo potrebovať, tak sa určite na nikoho iného obracať nebudem.

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *