Hydrofobní impregnaci podlah

Nechte práci na druhých

V úklidové firmě nabízíme celou řadu úklidových služeb a v tomto článku bychom se chtěli věnovat čištění podlah. Naše úklidová firma realizuje strojové čištění podlah. K úspěšnému strojovému čištění podlah používáme kotoučový stroj, který zajistí detailní a hloubkové vyčištění. Postupujeme následujícím způsobem, podlahu nejdříve kvalitně vydrhneme pomocí velmi účinné čistící chemie.

Jakmile byl povrch důkladně vykartáčován, následuje odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Poté podlahu ještě jednou namočíme čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a necháme doschnout.

Kotoučový…

Kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využíváme, je jediným přístrojem, který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy. Naši pracovníci jsou řádně proškoleni a profesionálové, kteří ke své práci používají vždy kvalitní přípravky a pomůcky. Pro strojové čištění podlah je důležité používat kvalitní šetrné čistící chemie.

Pro podlahu je důležité, aby chemie byla co nejšetrnější a splnila požadovaný cíl. Naše úklidová firma k hloubkovému čištění podlah používá vždy zásaditou chemii. V některých případech používáme kyselou chemii. Ale to jen při čištění podlah po stavebních činnostech a rekonstrukcích. Kyselá chemie je velmi agresivní a dokonale odstraní z povrchu podlah veškeré vápenaté a cementové závoje, zbytky stavebních nečistot a povlaků.

Pro…

Pro jiné čištění ji nelze použít a nedá se použít ani při čištění po stavebních pracích v případě přírodních a kamenných podlah. Po vyčištění podlahy je také velmi vhodné nanést Hydrofobní impregnaci podlah. Tato impregnace je hydrofobní. Takže odpuzuje jakoukoli vodu a další špínu, takže je ideálním pomocníkem při čištění vaší podlahy. Jednou z našich posledních zakázek bylo čištění podlahy ve velkém domě, kde manželé byli hodně vytížení prací, tak neměli na úklid tolik času.

A protože už nebyli se stavem podlahy spokojeni a věděli, že ji nevyčistí tak, jak by chtěli, tak se obrátili na nás. Zaměstnanci se do podlahy popsali podle výše popsaných postupů a vyčistili podlahu tak, aby byla jako nová. Na manželích bylo vidět, že jsou s naší prací velice spokojení. Pokud chcete vědět více o našich úklidových službách, podívejte se na naše internetové stránky. Určitě tam najdete vše, co byste mohli potřebovat. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *