odstranění izolepy z oken

Jak své podnikání správně nakopnout? Začněte pořádným úklidem! Mytí fasád

Řeknu Vám, podnikat je pěkná fuška. Původně jsme s manželkou provozovali večerku. Ale bylo to pro nás neudržitelné. Ne, že bychom zkrachovali. Zabalili jsme to dříve, než by se tak stalo. Poté jsme přemýšleli, co budeme dále dělat. Kde je mezera na trhu. A tedy i naše příležitost. Až teprve neveselé období našeho života nám ukázalo správný směr, kterému se věnujeme nyní. Před několika lety jsme krátce po sobě oba přišli o rodiče. A vzhledem k naší nespokojenosti s pořádáním pohřbů a rychlostí a systémem vyřizování věcí okolo úmrtí jsme naznali, že by to mohlo být právě to, co by nás mohlo živit. Pokud tedy v tom budeme nejlepší. mytí fasád

jak odstranit polepy z okenmytí zimních zahradmytí výloh

A tak jsme začali…mytí fasád

A tak jsme začali s realizací našeho záměru. Našli jsme objekt, který mohl nám i našim budoucím klientům skvěle posloužit a pronajali si jej. Interiér prošel rozsáhlou modernizací a změna se neobešla bez stavebních úprav a kompletního vymalování. Po těchto činnostech bylo nutné provést odborný úklid. Oslovili jsme několik úklidových firem. Nakonec jsme vybrali firmu, která má dlouholeté zkušenosti, silné zázemí a kvalitně proškolené zaměstnance. Firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. nám zajistila strojové čištění podlahy včetně jejího navoskování a kompletně umyla všechna okna a prosklené plochy.

mytí prosklených stěnjak perfektně vyčistit sklamytí lodžií

Z oken bylo nutné strhnout…

Z oken bylo nutné strhnout ochrannou fólii po malování, s tím si zaměstnanci hravě poradili a pomocí speciální žiletky odstranili polepy i zbytky lepidla. Následně umyli okna včetně rámů a parapetů. Na závěr skleněné plochy vyleštili suchou bavlněnou plenou. Říkají tomu trik suchého leštění. A skutečně je to zajímavý trik. Díky tomu nejsou na sklech žádné šmouhy a tahy po mytí fasád. Okna i fasády jsou dosud krásně čisté a lesklé. Tímto chceme poděkovat firmě za skvěle odvedenou práci. Bez vaší pomoci by to nešlo. Teď už to zcela záleží zcela na nás, jak v novém oboru obstojíme. Ale věříme si.

leštění bez leštících přípravkůjak mít zářivě čistá oknajaká firma na mytí oken

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *