Odstranění černých šmouh z podlahy

Strojové čištění podlah je zárukou odstranění opravdu všech nečistot

Dlouho jsme u nás doma chtěli vymalovat předsíň. Ale dlouho jsme se k tomu nemohli rozhoupat, protože jsme nemohli najít žádného dobrého malíře. Takže nám to nějakou dobu trvalo, a když jsme konečně někoho našli, tak jsme to chtěli mít co nejrychleji hotové. Nicméně jsme u toho asi trošku podcenili ochranu naší podlahy. Sice jsme měli všechno přikryté igelity a papíry. Ale asi ne dostatečně – to jsme samozřejmě zjistili až po tom, co jsme všechny igelity a papíry odstranili.

Takže když jsme všechno odstranili, tak jsme zjistili, že na podlaze nám zůstaly barevné flíčky. Ať už ze samotného natírání nebo manipulace s barvou. Prvně jsem se to snažila vyčistit sama, ale nešlo to a seškrabávat ani nijak drhnout kartáčem jsem to rozhodně nechtěla. Bála jsem se, že bych podlahu poškodila. Tedy jsem se dala do hledání úklidové firmy. Která by podlahu vyčistila a doufala jsem, že najít někoho kvalitního na mytí podlahy bude jednodušší, než najít někoho na malování. No a jak se to vezme – firem jsem našla na internetu nepřeberné množství, ale každá nabízela něco jiného a já jsem nevěděla, co si nakonec vybrat.

Nakonec…

Nakonec jsem se rozhodla pro úklidovou firmu, která měla samé pozitivní recenze a navíc u nich na webových stránkách i stručně vysvětlili, jak čištění probíhá. Takže jsem už dopředu věděla, že mají zkušenosti s čištěním různých typů podlah. A že čištění podlahy přizpůsobují na míru konkrétní podlaze a konkrétnímu znečištění. A že k čištění používají kotoučový stroj se silným kartáčem, který je zárukou toho, že dokáže vyčistit i spáry, pokud na podlaze nějaké máte. Ale zároveň je tento kartáč natolik šetrný, že vaši podlahu nepoškrábe, ani nijak jinak nepoškodí.

Také jsem už dopředu věděla, že vzhledem k tomu, že se jedná o nečistoty, které není úplně tak jednoduché vyčistit, tak že bude k čištění použita kyselá chemie, i když za normálních okolností používají zásaditou – nicméně na silnější nečistoty je třeba nasadit silnější kalibr. Tedy jsem už tak nějak dopředu věděla s čím počítat a firmu jsem objednala.

Pracovník…

Pracovník nejen, že dokonale vyčistil celou podlahu. Ale také byl velmi milý a ochotně odpovídal na všechny moje zvídavé dotazy. Takže čištění proběhlo víceméně tak, jak jsem už očekávala, jediné, co mě překvapilo a na co jsem při čtení tak nějak zapomněla, bylo to, že celá podlaha pak bude (a byla) na závěr navoskována kvalitním pololesklým voskem, který nejen, že vaší podlaze, jak už z názvu tak nějak vyplývá, dodá lesk, ale zároveň má do jisté míry protiskluzové účinky, takže vám zajistí více osobní stability. Musím říci, že odvádí opravdu kvalitní Odstranění černých šmouh z podlahy za odpovídající cenu a po mé zkušenosti bych chtěla doporučit opravdu všem. A jejich služby jsou dostupné opravdu všem, protože působí nejen v celé České republice, ale i na Slovensku, v Maďarsku a v Rakousku. A dojedou i do menšího města. Určitě se sami podívejte na jejich internetové stránky. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

 

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *