čištění výloh

S mytím oken je lepší se spoléhat na úklidovou firmu

Náš panelový dům má dvanáct pater. A udržovat okna neustále čistá včetně skleněných vchodových dveří není nic lehkého. Naše uklízečka je velmi poctivá. Ale spousta lidí, dveře buď otevírá tak, že se rukou opřou o sklo. Místo toho, aby použili kliku. Objektivně musím říct, že spousta nájemníků v našem domě jsou vážně čuňata a uklízečka má s úklidem hodně práce. A nemohli jsme po ní chtít. Aby chodila okna umývat každý druhý den. Ale zároveň jsme ani nechtěli, aby okna byla špinavá.
Tak jsme hledali řešení a napadlo nás, že bychom to přenechali nějaké úklidové firmě. Jelikož jsme na to měli v družstvu omezený rozpočet. Museli jsme najmout takovou společnost. Která svůj úkol splní tak. Aby se investice vyplatila a ne zkoušet více firem a utratit tak zbytečně příliš velkou sumu. A protože jsme neměli nikdo z nás doposud se žádnou zkušenosti. Tak jsme hledali na internetu takovou. Která by se nám nejvíce zamlouvala a splňovala naše parametry.

Se…

Se členy družstva jsme se nezávisle rozhodli na tom, že se nám všem nejvíce líbila úklidová firma a tak jsme se pro ni rozhodli. A spokojeni jsme s nimi byli nejenom my. Ale i zbytek nájemníků v našem domě. Okna se leskla jako zrcadlo a práce jim zabrala jenom pouhý jeden den.
Což je na tak vysoký panelák s několika okny opravdu krátká doba. Zaměstnanci byli navíc velice milý a komunikativní. Jejich přívětivost musím vyzdvihnout stejně jako výkon jejich čištění výloh .Protože domluva s nimi byla perfektní a rychlá. Neměli prakticky žádný problém se podřídit našim požadavkům. Termín nám také nabídli poměrně brzký a k jeho přesouvání nebo dalším zmatkům nedošlo. S takovými milými zaměstnanci se nepotkáte na každém rohu. A je tedy radost s nimi spolupracovat.

Cena…

Cena jejich služeb je sice o něco vyšší než standardně. Ale z hlediska poměr cena výkon se jedná o skvělou firmu. Kterou můžeme jedině doporučit. Sehnat dnes na přesyceném trhu to, co opravdu hledáte. Není snadná věc, proto je někdy lepší si připlatit. Pokud cenový rozdíl není vyloženě markantní. Zabývají se i odstraňování graffiti, což je určitě výhoda.
Protože máme ověřenou kvalitu jejich servisu. A pokud se na našich zdech objeví nějaké nevítané obrazce, určitě se na ně opět obrátíme. Sice bych byl rád. Kdyby to nebylo nutné, ale v dnešní době se tomu málokterý dům vyhne. Ovšem ať už se bude jednat o odstraňování graffiti a nebo o mytí oken. Víme, že se na ně můžeme spolehnout. Takže všechny jménem našeho družstva doporučuji, určitě s jejich servisem budete spokojení jako my. Jejich služby navíc realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

 

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *