ceník mytí oken

Milí podnikatelé, nemusíte přeci sami řešit úplně vše!

Podnikatelé toho vždy musí řešit spoustu, takže, stejně jako ostatní, i já se snažím nezastávat všechnu práci sám. Například úklid rád přenechám šikovnějším. Už jen doma toho mám až nad hlavu, když chce po mně žena nedej bože třeba vysát obývák. Měl jsem už déle v plánu využít GSP nano impregnaci oken, kterou znám z webových stránek společnosti A SERVIS LIPKA, s.r.o. Budova mé firmy stojí v centru města, takže je náročné udržovat okna neustále čistá. Na jaře všude poletuje kromě městské špíny a prachu také množství pylu a skla pokrytá žlutým nánosem nevypadají přitažlivě. Jelikož mým klientům chci poskytovat to nejlepší, příjemné a kultivované prostředí v mé společnosti je v popředí. Udržovat okna v čistotě jejich průběžným čištěním mě stojí nemálo financí, a tak nano impregnace nabídla zajímavé řešení. ceník mytí oken

mytí oken v kanceláříchmytí oken v bytěmytí oken ve firmách

Dohodli jsme se rychle…ceník mytí oken

Dohodli jsme se rychle, což mě překvapilo. Celá objednávka měla hladký průběh, protože jsem věděl, co přesně chci, dokonce jsem znal i přesnou plochu oken, takže kalkulaci jsem dostal téměř obratem. Nakonec padlo datum, kdy GSP impregnaci přijdou zrealizovat. Pro mě důležitý fakt. Poskytují 6 let záruku na ochranu skel, což znamená, že skla netřeba nijak výrazně mýt. Něco takového jsem přesně chtěl.

mytí oken v domácnostechkompletní mytí okenmytí prosklených ploch

Přístup a šikovnost pracovníků…

Přístup a šikovnost pracovníků rozebírat netřeba. Byl jsem spokojen. Vše zvládli perfektně, i díky vysokozdvižné plošině, kterou měli s sebou. Myslím, že jde o příjemnou výjimku, pokud jde o spolupráci, porozumění a ceník mytí oken. Cena za nano impregnaci se ani zdaleka nepřiblížila k částce za 6 let pravidelného mytí oken, a to mě zaujalo nejvíce. Jako majitel firmy dobře vím, co mě stojí čas uklízečky, nakoupená hora čisticích prostředků, a v neposlední řadě i nervy, neboť výsledek takového úklidu bývá často na vážkách. Zde se však nemusíte obávat, máte čest se setkat s opravdovými profesionály.

mytí skelmytí oken a dveřímytí oken ordinace

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *