okna mytí ve výškách

Mít kvalitně vyčištěná okna není nic jednoduchého

Naše firma se zabývá prodejen plastových oken, takže se okna u nás musí lesknout jako zrcadla. Co by to bylo za vizitku pro firmu, která se zabývá prodejen oken. Aby naše ona nebyla v perfektním stavu. Sice máme úklidový personál, ale pro ně už tak musí být těžké neustále čistit podlahy, aby vše vypadalo dobře. Takže okna mytí ve výškách je prostě náročné. Ale blížila se důležitá schůze a bylo potřeba, aby vše bylo perfektní. A to perfektní s velkým P. Takže jsme došli k závěru, že nejlepší se bude se pravidelně obracet na nějakou úklidovou firmu. Proto jsme si sedli k počítači a hledali takovou firmu, která by nám vyhovovala. A tak jsme se podle recenzí rozhodli obrátit se na firmu.

Měla…

Měla opravdu nejlepší ohlasy, takže jsme tak měli alespoň nějakou záruku. Že by to mělo dobře dopadnout. A také že ano a musím za sebe i své další kolegy musím říct, že jsme velice spokojeni, nemáme na ně jedinou, ale opravdu jedinou stížnost. Práci provedli rychle a bez nejmenších komplikací. Naše budova je navíc v ulici situovaná tak, že k některým oknům je velice špatný přístup. Ale i tak si s tím bez problému poradili. Jejich zaměstnanci jsou totiž proškoleni, aby pro ně nebyl problém umýt okna i ve špatně dostupných místech a ve výškách. Čas mytí navíc dokázali přizpůsobit našim požadavkům.
Aby svou prací nijak nenarušovali chod naší společnosti. Zkrátka jsme s nimi spokojení opravdu ve všech ohledech. Jediné, na co bychom měli asi upozornit, je cena jejich služeb. Nejedná se o úplně nejlevnější firmu, ale zase si myslím, že jejich cena je zcela oprávněná.

Používají…

Používají opravdu ty nejlepší čisticí prostředky, které jsou dostupné. Které samy o sobě nejsou nejlevnější. Navíc při takové práci jsou potřeba zkušenosti a fyzická síla a hlavně i nemít závratě. Takže když to všechno sečtete, tak to není zrovna nejjednodušší práce a měla by být po právu oceněna. Navíc to není drahé tolik, že byste si řekli, že je to vyloženě nadsazené. Podle nás je to v pořádku. A může si to opravdu dovolit každý, kdo to potřebuje. Takže pro ty, kteří hledají kvalitní servis na mytí oken, tak jsou jasná volba. Protože my se s nikým lepším, kdo nabízí mytí oken, dosud nesetkali.
A už ani nesetkáme, protože se už na nikoho jiného s mytím oken rozhodně obracet nebudeme. A jejich služby realizují nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Takže ať už poptáváte cokoli, a ať jste odkudkoli, doporučuji se obrátit na tuto firmu. Je to skutečně to nejlepší, co můžete udělat cokoli. Rozhodně se na ně budeme obracet i do budoucna. A i s jinými službami. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

 

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *