mytí linolea

Strojové čištění dokáže vyčistit opravdu jakoukoli podlahu

V našem zlatnictví jsme už docela dlouho nebyli spokojeni se stavem našich podlah. A tak jsme se rozhodli, že využijeme služeb nějaké úklidové firmě. A tak jsme si jednu na internetu našli a domluvili se s nimi. Ale moc šťastné rozhodnutí to nebylo. Protože v den čištění nám volali, že je potřeba to přesunout. To jsme jim ještě prominuli, jenže tam to vůbec neskončilo. Jenže potom zavolali znovu. Kdy mi řekli, že čištění podlahy musí proběhnout ve dvou různých dnech, kdy dokonce ani nebyly hned za sebou. Poté jsem jim rovnou řekl, že o jejich služby nemám dále zájem, protož jsme o takové jednání opravdu nestáli. Takže hledání začalo nanovo. Pátral jsem po internetových vyhledávačích a diskuzích po jiných firmách. Které by mi zajistili kvalitní mytí linolea ve všech patrech a nejlépe během jednoho dne. Narazil jsem na firmu a ihned je kontaktoval.


Řekl…

 

Řekl jsem jim své požadavky a zeptal se, zda kdy je možný nejbližší termín. Byl jsem opravdu mile překvapen, protože mohli přijít hned za dva dny. Hned jak přijeli, na nic nečekali a pustili se do čištění. Podlahu nejdříve kvalitně vydrhli pomocí velmi účinné čistící chemie. Jakmile byl povrch důkladně vykartáčován, následovalo odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem. Na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Poté podlahu ještě jednou namočili čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a nechali ji doschnout. Dále jsme se od nich dozvěděli, že kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využívají, je jediným přístrojem, který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy.

Tento…

Tento jednokotoučový stroj o váze 50 kg s přítlakem na kotouč s průměrem cca 45 cm, využívají k čištění podlah, jako jsou dlažby, linolea, marmolea, plovoucích podlah, betonových podlah, litých podlah nebo kameninových podlah. Bylo na nich i vidět, že pracovníci jsou řádně proškoleni a profesionálové, kteří ke své práci používají vždy kvalitní přípravky a pomůcky. Také nám bylo doporučeno, abychom ji nechali čistit takto důkladně alespoň jednou za rok. S výsledkem jejich práce jsme byli opravdu spokojení. Hlavně už podlaha tolik neklouzala, což bylo pro nás největší výhrou. Takže pokud poptáváte čištění podlah, tak tato firma je snad nejlepší možností, jakou si můžete vybrat. A své služby realizují nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a Rakousku. A nabízí celou řadu dalších služeb, takže jsme se na ně rozhodně neobrátili naposledy. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

 

Related Post

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *