mytí průmyslových podlah

Hledáte správnou metodu čištění podlahy? Mytí průmyslových podlah

V úklidové firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o. nabízíme celou řadu úklidových služeb. V tomto článku bychom se chtěli věnovat mytí průmyslových podlah. Naše úklidová firma realizuje strojové čištění podlah. K úspěšnému strojovému čištění podlah používáme kotoučový stroj, který zajistí detailní a hloubkové vyčištění. Postupujeme následujícím způsobem. Podlahu nejdříve kvalitně vydrhneme pomocí velmi účinné čistící chemie. Jakmile je povrch důkladně vykartáčován, následuje odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Poté podlahu ještě jednou namočíme čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a necháme doschnout.

jak vyčistit podlahučím vyčistit podlahučištění dřevěných podlah

Kotoučový stroj…

Kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využíváme, je jediným přístrojem, který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy. Tento jednokotoučový stroj o váze 50 kg s přítlakem na kotouč s průměrem cca 45 cm, využíváme k čištění podlah, jako jsou dlažby, linolea, marmolea, plovoucí podlahy, betonové podlahy, lité podlahy nebo kameninové podlahy. Garantujeme Vám, že naši pracovníci jsou řádně proškoleni a jedná se o skutečné profesionály. Pro strojové čištění podlah je důležité používat kvalitní šetrné čistící chemie. Pro podlahu je důležité, aby chemie byla co nejšetrnější a splnila požadovaný cíl.

Naše úklidová firma k hloubkovému čištění podlah používá vždy zásaditou chemii. V některých případech používáme kyselou chemii. Ale to jen při čištění podlah po stavebních činnostech a rekonstrukcích. Kyselá chemie je velmi agresivní a dokonale odstraní z povrchu podlah veškeré vápenaté a cementové závoje, zbytky stavebních nečistot a povlaků. Pro jiné čištění ji nelze použít a nedá se použít ani při čištění po stavebních pracích v případě přírodních a kamenných podlah.

co dělat s podlahamistaré nečistoty na podlazestará podlaha a jak ji obnovit

Jednou z našich posledních zakázek…mytí průmyslových podlah

Jednou z našich posledních zakázek bylo čištění v domě, který byl po rekonstrukci. Klienti jej koupili, aby jej mohli pronajímat a později jej zdědila jejich dcera. Jenže s vyčistěním podlahy po vší té práci si nevěděli rady, tak se rozhodli vyhledat naši pomoc. Zaměstnanci se postupovali podle výše popsaných postupů a vyčistili podlahu tak, aby byla jako nová. Na manželích bylo vidět, že jsou s naší prací velice spokojení. Ve firmě svým zákazníkům dále nabízíme i celou řadu dalších služeb, jako je čištění koberců, odstraňování graffiti, odstraňování plísní a mytí oken a realizujeme po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku.

obnova zašlé podlahyneagresivní chemie na podlahyhloubkové vyčištění podlahy

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *